Vag com hata

gkndgn

Üye
İsim
Gökhan
Arkadaşlar merhaba daha 2013 model aracıma daha önce 16.9 kablo ile kodlama yapıyordum sonradan Çin’den CarPlay li teyp aldım ve kamera montajını yaptım kamera kodlamasını yaparken o kablo ile hatalar almıştım bende kablo bozuldu diye yeni kablo aldım 18.9 bu kablo ile bugün kodlamayı denedim bazı kısımların adaptasyon seçeneklerine göremiyorum aktif çıkmıyor hata kodlarını arattığımda resimdekiler çıkıyor yardımcı olabilecek arkadaş var mi uzaktan bağlanıp falan kodlama yapabilecek varsa çok sevinirim 

6A057C69-41BB-489D-9D80-F08F2458EB64.jpeg

462F2206-2114-41EA-AFD0-C4A113901006.jpeg

Arkadaşlar merhaba daha 2013 model aracıma daha önce 16.9 kablo ile kodlama yapıyordum sonradan Çin’den CarPlay li teyp aldım ve kamera montajını yaptım kamera kodlamasını yaparken o kablo ile hatalar almıştım bende kablo bozuldu diye yeni kablo aldım 18.9 bu kablo ile bugün kodlamayı denedim bazı kısımların adaptasyon seçeneklerine göremiyorum aktif çıkmıyor hata kodlarını arattığımda resimdekiler çıkıyor yardımcı olabilecek arkadaş var mi uzaktan bağlanıp falan kodlama yapabilecek varsa çok sevinirim 

Ekli dosyayı görüntüle 20256

Ekli dosyayı görüntüle 20257
Ben aynı sıkıntıyı Zenec te yaşıyorum. Cihaz sonuç olarak orijinal fabrikasyon değil. Araç orijinal radyoyu yada teybi arıyor ama bulamıyor. Sorun buradan kaynaklı diye biliyorum. Ve çözümü yok sanırım. Yanlış da söylemiş olabilirim . Kesin bilen arkadaşlar cevap yazacaklardır. 

@Salih Sayın zenec dediğiniz teyp mi olabilir bundan sonra oldu zaten ama geri görüş kamerasını çalıştıramadım daha önce kodlayan arkadaşlar onlar nasıl kodlayıp hata almadan çalıştırdı CarPlay li radyoyu anlamadım olmadı teybi söküp eskisini takip kablo ile hata listesi aratacağım bakalım ne çıkacak o zaman 

Geri
Üst Alt