Kayan tip ayna led sinyal değişimim + kısa video

@Ender hocam aynen öyle kendin yap kendin pişir güzel oluyor. Şimdi kara kara neyini değiştirsem düşünceleri başladı 😂
işin en güzel ve haz veren kısmıda orası. Emek verip değer katıyorsun. Aracın ile arandaki bağ kuvvetleniyor :)  

Yav en sonunda banada aldıracaksınız gerçi aliexpresste istek listesine ekledim fakat takmaya cesaret edemiyorum çünkü aracın henüz garantisi bitmedi :D  ve bitene kadar da sizlerin yaptıklarına böööööylee bakıcam galiba :D   Valla çok şık duruyor sinyaller... Garantinin bitmesini iplemi çekeyim yoksa bitmesin diye uzatayım mı bilemedim ya  :D

Bende almıştım geçen ay yaptım montajını fırsat bulursam eklerim bi video 

@Ender 18 lik olsun hatasız olsun yeter hocam 😂 sebring bu ara acayip güzel geliyor bana 

Hocam bu arabaya Oz yakışır sat bunları sen 😂

@Ender aslında istediğim tam bu görüntü instagramda olga7 diye bir hesap var markası nı çözemedim resime yaklaşınca bozuluyor 

Screenshot_20190414_234444_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20190414_234507_com.instagram.android.jpg

Kapakları boyacı da boyattım sonuç fena değil 

IMG_20190419_184014.jpg

@emrekk sağolun hocam çok uğraştım soğudum resmen araba boyacısı boyadı artık bir sorun çıkmaz umarım birdaha plasti dip boyasını kullanmam artık 🤯. Kutusunu da attım zaten 😂şeytan dürter diye ikinci kapaklarında beyaza boyattım oda orjinal gibi oldu. Az önce uzun soluklu dgs arızası okudum zaten satarım bu gidişle arabayı 🚬

Güzel durmuş hocam. hayırlı olsun 

Geri
Üst Alt