Kayan tip ayna led sinyal değişimim + kısa video

Hocam Bende ürünleri almış montajı için uygun zaman beklerken sizler maşallah yapmış ve video eklemişsiniz. Hem Hayırlı olsun diyor hemde  forum dostlarımız için Güzel bilgilendirme için Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender Teşekkür ederim hocam, Mavi ışık olayını henüz halledemedim video için geçici olarak ayna ısıtmaya bağladım :))

@AhmetCakmak Evet hocam jant + yay + egzoz listem var ama en ağırlarıda en sona kaldı. Bu kadar masraf edip satması var birde :)) belkide bu son modlamam da olabilir sünger gibi para yutuyor araba. 

@Ender hocam bu arada geçen ayna kapağını nasıl boyadığımı sormuştunuz, Daha doğrusu rengini, Sprey boya malesef çıkıyor yapmayın derim, sanayide boyatacağım artık.

@Beşiktaş1903 hocam facede gördüm videonuzu gerçekten bu kadar beklemiyordum açıkçası şahane olmuş. Yine daha detaylı fotolarını atabilir misiniz bu mavi karşılama ışığının gündüz ve akşamüzeri

Boyaciya verdim hocam bugün. Aksama alıp takacağım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Beşiktaş1903 

Değerli Hocam bugün , sizin Aynı işlemi kendi aracımda uyguladım Uğraş ve emek verince İnsan Aracına Daha çok Bağlanıyor.... Bizde ki Bu tutku sayesinde Araçlarımızın Kıymeti de artıyor  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender benimkide boyacı da hocam 😂 başa çıkamadım sprey plasti dip 

@Ender hocam aynen öyle kendin yap kendin pişir güzel oluyor. Şimdi kara kara neyini değiştirsem düşünceleri başladı 😂

Geri
Üst Alt