Jump to content
driver_can

Satılık orjinal bi xenon farlar ve far ayar modülü

Recommended Posts

Ürün Adı:  bixenon farlar

Detaylar:Farlarım dolu olarak satılıktır.Üzerinde beyin,xenon ampul ve direksiyon altındaki far yükseklik ayarını yapan modülle birlikte verilecektir. Farlarda çizik,taş izi,çatlak yara bere hiçbirşey yoktur.Aracım 2016 kasım çıkışlı ve 15 bin kmde.Sıfır ayarında bir takımdır.En kısa zamanda sökük vaziyette de resimler eklenecektir.Merceklerde leke yoktur.

Fiyat:  3000

Fotoğraf:  

EDDDCA51-7346-422B-A0C4-7B1330D6804E.jpeg

E002E66F-5267-4241-9418-A1C84C9A6318.jpeg

10483C7B-6343-42C6-8E68-3DCAD3C0F527.jpeg

831CAD20-26B9-46D6-BE5D-ABCB937650DD.jpeg

ertem, yusuf, mo_coco ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bcm ve gateway almanız gerekiyor highline versiyonunun.Bunlar küçük parçalar olduğu için yurt dışı sitelerinden uyguna alma şansınız var.

Bcm ve gateway ne kadar oluyor ortalama ? Replikaya 2700 + Led Parası Vermektense çok fark yok ise orijinal daha mantıklı olur diye düşünüyorum biraz nakit eksiğim var ben düzeltene kadar kesin satılır biraz şansızım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aracım comfortline araca takmak istesem başka bir şey gerekir mi sizin verdikleriniz dışında?

Bcm + gateway + seviye sensörü + kablolar + far anahtar çerçevesi. Online kodlama şart arkadaşlar. Forumda konusu mevcut. Aramayı kullanarak bakabilirsiniz. Çok zor işler değil. Parçaları toplamak mesele biraz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, mutlubey17 yazdı:

Seviye sensörü bu arkadaşın sattıkları içinde yokmu işte ?

Benim sattığım parçalar içerisinde direksiyon altına takılan parça var bcm yanına takılan birde aracın dış kısmına arka salıncakların oraya takılan bir parça oluyor aracı halojen far olan arkadaşların onu alması gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Benim sattığım parçalar içerisinde direksiyon altına takılan parça var bcm yanına takılan birde aracın dış kısmına arka salıncakların oraya takılan bir parça oluyor aracı halojen far olan arkadaşların onu alması gerekiyor.

O zaman benim midline için BCM+Gateway+Salıncağa takılan parça almam gerekiyor doğru mu? Kablo demetide yazmışlardı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, Ömer Kahraman yazdı:

Bcm + gateway + seviye sensörü + kablolar + far anahtar çerçevesi. Online kodlama şart arkadaşlar. Forumda konusu mevcut. Aramayı kullanarak bakabilirsiniz. Çok zor işler değil. Parçaları toplamak mesele biraz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Almanız gereken parçalar bunlar benim sattıklarım haricinde.Bu parçaları yurt dışı alışveriş sitelerinden çok daha uyguna bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Almanız gereken parçalar bunlar benim sattıklarım haricinde.Bu parçaları yurt dışı alışveriş sitelerinden çok daha uyguna bulabilirsiniz.

Yurtdışı sitesi tek kullandığım alixp. Diğerlerinde durum nasıl işliyor bilmiyorum şuan ben sizin bu seti alıp biraz duraksıycam sonra kalan parçaları alıcamda sizin set haric ne kadar masraf çıkar onu hesaplamam lazım ortalama ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bcm gateway tedarikleri yapilir bir sekilde , aracima yaptığım dönüşüm konusu forumda mevcut , parca kodlarina kadar vermistim , seviye sensör kolunda dikkat edilmesi gereken aracin torsiyon mu yoksa bağımsız süspansiyon oldugu

a0da605a18691af3fc6de9c6c75886f3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim görmek istediğim replikaya yapacağım maaliyet ile bunun arasındaki fark ne kadar ? Replika 2.700+800=3.500 gibi bi fiyata montaj dahil hallolucak. Orjinale kalktığımda ise sizin set 3.200+ bcm+gateway+aksa takılan parça+montajı=? Bana ne kadara patlıcağı ben çanakkalede yaşıyorum montajın burda yapılması imkansız istanbulda vs. Hiç bilgim yok ne kadar tutacağı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, driver_can yazdı:

Ürün Adı:  bixenon farlar

Detaylar:Farlarım dolu olarak satılıktır.Üzerinde beyin,xenon ampul ve direksiyon altındaki far yükseklik ayarını yapan modülle birlikte verilecektir. Farlarda çizik,taş izi,çatlak yara bere hiçbirşey yoktur.Aracım 2016 kasım çıkışlı ve 15 bin kmde.Sıfır ayarında bir takımdır.En kısa zamanda sökük vaziyette de resimler eklenecektir.Merceklerde leke yoktur.

Fiyat:  3200

Fotoğraf:  

EDDDCA51-7346-422B-A0C4-7B1330D6804E.jpeg

E002E66F-5267-4241-9418-A1C84C9A6318.jpeg

10483C7B-6343-42C6-8E68-3DCAD3C0F527.jpeg

831CAD20-26B9-46D6-BE5D-ABCB937650DD.jpeg

Çok iyi hem fiyat hem de temizlik olarak, aylarca sökme aramıştım bulamadım, çıkma bulduğumda boş ve temiz değildi. ihtiyacı olan kaçırmamalı bence.

driver_can bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.