İzmir Car Care detailing hakkında...

mmartins

Üye
İsim
Murat
Arkadaşlar merhaba..aracıma boya koruma detaylı temizlik düşünüyorum.. car care isimli bu işi yapan bi yer var izmirde. 2016 yılında kurulmuş ve bu hafta 4. şubesini açacak..buraya giden ve memnun kalan varmı. fıyat olarak paketleri gayet uygun görünüyor. sosyal medyadan takip ediyorum bir hayli yoğun baya giden var. grup içinde giden olumlu olumsuz bi yorumu olan varmı?/şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mmartins izmirde yaptırcaksanız hardcore garaj cem abiyi öneririm kesinlikle memnun kalırsınız .

@mmartinsBoya koruma ve detaylı temizlik seramik vb .işlerde  butik yerleri tavsiye etmenizi öneririm.İzmir de işini hakkıyla yapan 2 yer tanıyorum HardCore Garaj Cem ve DetailingPoint Batuhan bu iki yerle görüşüp fiyat alın derim.Benim araca seramik kaplamayı  Cem yaptı.Hala parlaklık ve boncuklanma devam ediyor.Benim tavsiyem Cem olurdu.

Hardcore garaj da yaptirdim bende bence takip edersen instagramdan detay temizlik konusunda fiiir alabilirsin

Değerli yorumlariniz için Sagolun cem özgeni biliyorum be takipteyim lakin baya sıra var sanırım bi gün uğrayıp hem araci gostereyim hemde sıra alayim izmirde tüm yollar cem ozgene çıkıyor işinin ehli demekki 

Benim bi arkadaş geçen sene orada film ve seramik yaptırdı hatta face den ben buldum fiyatlar uygun bir bak diye , arabayı birlikte teslim almaya gittik bir baktım arka kelebekte film yok inceliyorum falan yok çalışan eleman orda film var falan demeye başladı ya diyorum bak yok o diyor var en son sahibini çağırdım ya dedim bir bak benim mi gözüm kör burda film var mı yok mu baktı evet yok dedi çalışan adam bana ters ters baktı boyayı inceliyoruz bu araba anca bu kadar olur diyorlar arkadaşa dedim ne işlemler yapılmış seramik olmuşmu bi sor dedim sordu sahibi sinirli tavırlarla arabaya su söktü bak biz yalancımıyız yapıldı tabi gibi hareketler yani dünyanın en iyi yeri olsa yinede gidilmez tavsiye etmiyorum biraz ters düşsen dayak yer çıkarsın ordan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim tavsiyem uzak durun . Bahsedilen firma bir aracı düzgün yapıp onunla reklama çıkıp diğer arabaların içinden geçen biri . 

İzmir için 
Hardcore garaj

Nero detailing

tyn plus

Bu üç yer işinde iyidir .  

Sagolun değerli yorumlar için pek güven vermediği tescillenmiş oldu 

Sırf bu konuda yorum yapmak için üye oldum arkadaşları aydınlatmak adına. 2016 Model Superb aracım için detaylı temizlik, boya koruma, motor koruma, pasta cila işlemleri için 2018 yılının son aylarında bornova şubesine gittim. Aracı akşam teslim aldığımda ufak tefek çiziklerin bile geçmediğini gördüm. Nedenini sorduğumda daha fazla işlem yaparsak boya yanar cevabı ile karşılaştım :)  arka sağ tarafta tavan kısmında leke vardı akşam gidince gördüm tabi. Islak mendille silince geçti neyseki. ve Kapı açma kolunun kromu atmıştı nasıl başardılarsa. Verilen paranın yanında aldığımız hizmetin karşılığı yoktu. Bu konuda google yorumumda var. Yorumu silip yeniden uğramam için benimle iletişime geçtiler ama ben bunu kabul etmedim. Bir daha arabamı oraya teslim etme cesaretini gösteremem. Buraya gidecek arkadaşların instagramda gördündüğü gibi olmadığını söylemek istiyorum. Gidecek olanlar bir kez daha düşünsün.

Ben daha detailingcilere duzgu  yoruma neredeyse denk gelmedim, kiymet verdigimiz araclari ne oldugi belirsiz yerlere goturup araca zarar verdirip ustune birse para vermek akil mantik kabul etmez, isini iyi yapanlar vardir onlara saygimiz sonsuz ama cok cok az bir kesimdir bu, araci birak boya koruma falan yikamayi bile duzgun yapamiyor adamlar. Hep diyorum bir sonax Bsd veya turevi bir cila alin arada bir uygulayin yeter bence 1000-1500 TL verilen boya korumalardan haliyle daha kotu olur ama en azindan kendi araciniza kendi ellerinizle uygulamis olursunuz, kaba saba adamlarla muhattap da olmazsiniz.

Bende bir çok yer denedim yaptığı işleri gördüm açıkçası hiç biri içime sinmedi sonra ürünleri kendimiz iki arkadaş tedarik edip kendi araçlarımızı yapmaya başladık en iyisi ve düzgünü bu içinize sinerek yavaş yavaş yapıyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boya koruma vs yerine sonax bsd kesinlikle tavsiye edilir, maliyetler nedeniyle. Hobi olarak kendiniz yapacaksaniz baska tabi.

Geri
Üst Alt