2012 GOLF MK6 Retrofit

ilter1995

Yeni Üye
İsim
ilter eren
Arkadaşlar herkese selamlar,

Hafta Başında yeni bir araç aldım. Confortline donanımlı dizel manuel, çokta hoşuma gitti,

araç üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum,

Led stop, Led ön farlar ve multimedia sistemi (RCD330 PLUS) ile başladıktan sonra cruise control far ve yağmur sensörü ile devam edeceğim,

Malum site üzerinde replika led stop ve golf 6 için U led farlara rastladım, Fiyatları da bana göre uygun,

sizin düşünceniz nedir bu konuda, Far ve stoparda pişman olur muyum ?

Bunun haricinde fiyat alabileceğim önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

WhatsApp Image 2019-04-09 at 12.07.19.jpeg

Golf 7'de bir çok kişi replika far kullanıyor ama Golf 6'da bana pek denk gelmedi açıkçası.

Osramın Golf 6 için özel bir led farı var. Fiyatını bilmiyorum ama ona da bakılabilir o da çok güzel duruyor bence.

Sarı site üzerinde satılan ürünlerin kalitesini bilmiyorum fakat kullanan baya var hocam tıpkı Golf 7'de olduğu gibi.

Kişisel tavsiyem öncellikle multimedya cihazı alıp sonrasında görsel şeyleri taktırmanızdır. Çünkü özellikle cihaz takınca araç resmen level atlıyor işlevsellik açısından. Cihaz+geri görüş ile çok güzel olur. 

@aknskn Osram gerçekten güzel ama Euro üzerinden olduğu için 6-7 bin lira gibi fiyatlara geliyordu en son, o yüzden pek tercih edilebilir değil bizim ülkemizde hocam.

Bir ara Golf 6 si olan arkadaş bana fikrimi sormak için bir resim atmıştı ekliyorum.
Aslinda Golf 6 için uyumlu birkaç seçenek var internetten bakmakta fayda var.

ecdeb766ac17baa76a56311cc2bda43a.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender Fotoğraftaki farlar Osram farları abi, 750 euro yurtdışı fiyatı. Yani 5000 lira yaklaşık, vergisi ve kargosu da eklenince baya maliyetli oluyor. :D  

@Alpyaman Hocam öncelikle Golf 6 için olan versiyon ürettiler. Baktılar tutulunca sonradan sizin paylaştığınız Golf 7'ler için ürün çıkarttılar yanlış hatırlamıyorsam 7-8 ay önce. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aknskn @AhmetCakmak ben de ilk olarak multimedia ile başlıyorum. Ardından farlara el atıcam. Osramı biliyorum fakat maalesef fiyatları çok yüksek 😔

Analog klima kontrol ünitesi üzerine koltuk ısıtma eklemem mümkün mü ? Deneyenler var mıdır acaba 😄

led stopları kullanan çok var. Fakat head light olarak pek dikkat etmedim. Problem Yaşar mıyım diye korkmuyor değilim

@ilter1995 Çok dandik replika olmadığı sürece ve güzel ledler takılıp ayarları güzel yapılırsa gayet iyi aydınlatır hocam. Replika kötü diyenler genelde far ayarı yaptırmadan kullandıkları için kötü bir tecrübe oluyor.

Geri
Üst Alt