GOLF 7 HALOJEN FAR İÇİN LED HAKKINDA

Omerdogukann

Yeni Üye
İsim
Ömer Dogukan
Merhaba. Golf 7 halojen farlarıma şimşek etkili led alacağım. Aracım 1.2 tsi comfortline. Kısalar H7 uzunlar H15 sanırım. Takarken herhangi bir delme  kesme veya ek bir parça lazım mı ? Bilgisi olan varmı arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim :)

H15 halojenin aynısı olan 3 tırnaklı led alırsanız 2 dakkada sök tak değiştirirsiniz H7 ler sıkıntı ona hiç ellemeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece uzunlara h15 takılsa olurmu. Kisalar aynı kalsın. H7 ler sıkıntı dediginiz için. Birde ne marka önerirsiniz. Çesitli markalar ve fiyatlar var.

H15 taktım şimşek etkili. Gecen yıl 350 liraya Alman malı. Ucuz ürünler kullanissiz. H7 kısa olduğu için usta lazım sökmek için. 

Sadece uzunlara h15 takılsa olurmu. Kisalar aynı kalsın. H7 ler sıkıntı dediginiz için. Birde ne marka önerirsiniz. Çesitli markalar ve fiyatlar var.
Olur tabi H15 ler uzun -park ve gündüz farı hepsi bir arada uzunları yakınca şimşek etkisini alırsınız gündüzde beyaz yanar gayet güzel oluyor marka olarakta şuan photon var onlarda biraz pahalı ben pek markaları bilmiyorum tavsiye edecek arkadaşlar vardır forumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt