Pla hassas ayar yapmak

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Bu işlem özellikle sonradan pla taktıranlar için geçerli. 

10 steering assist bölümünde adaptasyonda 

Wheel circ. değeri var. Bu değer 1965 oluyor 17 jant için. Bunu aşağı yukarı oynatarak daha hassas yakınlaşma sağlayabilirsiniz. 

95245050-21E4-4686-8D5E-1CFAA01D8F18.jpeg

Bu hassaslıkta Son Nokta oluyor :)

Bu şekilde jantı çizmeden yanaştırdıysa mükemmel gerçekten.Güle güle kullanmanı dilerim.

Wheel circ. değeri var. Bu değer 1965 oluyor 17 jant için. Bunu aşağı yukarı oynatarak daha hassas yakınlaşma sağlayabilirsiniz. 

Ekli dosyayı görüntüle 20208

Ben bu kadar yanaşmaya karşıyım, lastik patlaksa nasıl değişeceksiniz....  çizilme riski de cabası...

Tam olarak ne istediğinizi anlamadım hocam.
pretoria jantların araç üzerindeki duruşunu gösterir bir fotoğraf varmıdır. bende bu jantlar ile 17" olarak değişimi düşünüyorum.

@Culture33 araçta spacer ve yay yok. 19 inc jant boyutu. Birkaç foto aşağıdaki gibidir. Bana göre golfe dair en güzel şey bu jantlar ;)

Ekli dosyayı görüntüle 20212Ekli dosyayı görüntüle 20213Ekli dosyayı görüntüle 20214
Kesinlikle pretoria jantlar araca zarif bir güzellik katıyor. 3-4 aydır düşünüyorum. 17" nasıl olur sizce.... veya orijinal olarak ebat nedir. piyasada bir çok yan sanayi de vardır elbet bunların içinden hangisine güvenmeli?

@Culture33 

Kesinlikle pretoria jantlar araca zarif bir güzellik katıyor. 3-4 aydır düşünüyorum. 17" nasıl olur sizce.... veya orijinal olarak ebat nedir. piyasada bir çok yan sanayi de vardır elbet bunların içinden hangisine güvenmeli?
Hocam 17 inçte kollar o kadar uzun olmadığı için 19 gibi durmuyor. Replika alıcaksanız arıcıoğlu 18 inç replika üretti incelemenizi tavsiye ederim .

Ekli dosyayı görüntüle 20208

Hayırlı olsun inşallah.

Yusuf Hocam,Gözümün içine içine sokuyorsun Bu PLA 3.0 ı Bakalım sıra bize ne zaman gelecek :)  

Geri
Üst Alt