Bir dönüşüm macerası daha.

arkalar 1.5 önler 1.2 görüntü cok iyi evet bir tık fazlası olabilir ama ben riske girmek istemedim.

arkalar 1.5 önler 1.2 görüntü cok iyi evet bir tık fazlası olabilir ama ben riske girmek istemedim.
Jantlar sizin orjinal mi replikamı? Bi yerle görüşmüştğm, önler 12 arkalar 15 olarak. Ama görüştüğüm yer (sm spacer) önlere 12 olabilmesi için replika jantlarda bilezik olması lazım dedi. Yani bilezikli jant ise 12mm uyar, eğer birebir oturan replika var ise 12mm uymaz demişti.

95151DFB-8D6B-4769-BC59-58115EF367AE.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Uğur Taşçıoğlu benim orjinal durban bu yazdığınız konu hakkında bilgim yok acıkcası ben bu bilezik dediği neyse anlamadım ama onlarla uğraşmadım

@Uğur Taşçıoğlu ama siz jantın et değerini bir öğrenin sizin jantın et degerine göre spacer fark eder. replikaysa jantlar bence bi takın üstüne deneyerek dogru görüntüyü yakalarsınız. hazır alman malı spacer lar var ben yaptırmadım SM ile görüşmüştüm bende ama tam değerleri bilemediğim için hazır taktım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Uğur Taşçıoğlu Maşallah hocam kaliperler rengi itibariyle kendini uzaktan çok belli etmese de yakından çok hoş durmuş. Kazasız belasız inşallah. Far ve stoplara bir şeyler düşünülüyor mu? :)  

Maşallah gayet iyi gidiyor👍👍 far stop tampon da gelince işlem tamam 😁 Kaliper kapakları ne kadara geldi? Benim de baya dikkatimi çekti ama üzerindeki sticker tarzı şey zamanla çıkabilecek bir yapıda mı? 

Geri
Üst Alt