Jump to content
MertRR

2018 Çıkışlı 5 Ay beklenerek özel sipariş Hatasız Golf 7.5

Recommended Posts

1 saat önce, ahmet306 yazdı:

bu aracın tıpatıp aynısı vardı ilanda o da comfortline üzerine acayip doluydu, fakat işte o faturadaki "comfortline" ibaresi az da olsa olumsuz etkiliyor.

bu arada model yılı 2017 diye anlıyorum, bence yanıltıcı şu haliyle.

Highline yazinca golf dolumu oluyor hocam comfort yada highline yazmasi sorun olmamali bir araci degerli kılan donanimlaridir, 1 comfort düşünün opsiyon listesindeki hersey var bide standart highline düşünün, 2 arac ilandayken eger ruhsatta comfort yaziyor diye düşünen varsa zaten golf bakmasin bir zahmet ,

GkM_2015, MertRR, ucozer ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir highline kullanıcısı olarak bu aracın tek bana hitab eden kısmı sunroof olmaması. (Herşey var sunroof yok o da ilginç)

Zamanında sunroofsuz Highline aldık ama

Bundan sonra mk8 mk9 mk10 Allah ömür verirse alacağım araç hep aynı olur

Comfort üzerine sadece ön LED far eklenmiş kesinlikle sunroofsuz 16 jant hatta olursa pasifik mavi bir mk8 yeterde artar bile

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Savatage yazdı:

Bir highline kullanıcısı olarak bu aracın tek bana hitab eden kısmı sunroof olmaması. (Herşey var sunroof yok o da ilginç)

Zamanında sunroofsuz Highline aldık ama

Bundan sonra mk8 mk9 mk10 Allah ömür verirse alacağım araç hep aynı olur

Comfort üzerine sadece ön LED far eklenmiş kesinlikle sunroofsuz 16 jant hatta olursa pasifik mavi bir mk8 yeterde artar bile

Degerli hocam acc front asist ve lane asist mutlaka ekletin zaten yasa geregi ilerleyen dönemlerde standart donanim olacakmış tıpkı esp ve lastik basınç standart oldugu gibi , söylediğim donanimlar golfe deger katan kritik donanımlardir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Savatage yazdı:

@forjust1day 

Lane asist olsaydı demek ki geçen hafta elde telefonun navigasyonuna bakıcaz diye dalıp sağ lastiği kaldırıma çıkarıp indirmezdik belki? 

Sadece lastik değil virajda olusabilecek dalgınlıklarda hayat kurtarır çünkü sürekli devrede sürüş sırasında, dsg araçlarda trafik jam opsiyonu ile 60km hızın altındada devrede oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, forjust1day yazdı:

Sadece lastik değil virajda olusabilecek dalgınlıklarda hayat kurtarır çünkü sürekli devrede sürüş sırasında, dsg araçlarda trafik jam opsiyonu ile 60km hızın altındada devrede oluyor

Hocam benim araçta herşeyi denedim ama 60km altında lane assist bir türlü aktif edemedim. Menü de alg seçeneği de işaretliyorum. Acc sorunsuz dur kalk yapıyor. Bir fikriniz var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence ilanı ; ilan sitesinde comfortline kategorisinden çıkartıp Highline ilan listesinde yayınlayın. 

Bu haliyle Highline+++plus olan bu aracı comfort golf arayan biri ilanı görüp tıklamaz

Ayrıca bayiden sıfır alınırken eklenen opsiyonları belirten sipariş formunun görselini de ilana koyun (karşısında ne kadar para döküldüğünü belirten opsiyon fiyatları yazan kağıt)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

normal hocam bizde de 1.0 TSI DSG araç var 18 model 12 binde. highline donanım ( camtavan hayalet geri görüş vs hepsi mevcut ) ekstra koltuk döşemesi var 3 aydır satılmıyor 130 bin yazıyoruz ilana ama alan yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.