Arka kapi ambians

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Merhabalar,

Arka kapilar icin malum orjinal serit yada kapi kolu icin bir aydinlatma opsiyonu yok uzun sure arastirdim ama orjinale yak8n bir uygulamada bulamadim. Bende on ic kapi acma kolundaki aydinlatmalardan siparis edip arka kapilara bu isigin montajini yapma karari aldim bu gun o uygulamayi yaptik. 

Isik siddeti vs orjinal parca oldugu icin ton birebir oldu. 

IMG-20190406-WA0018.jpg

20190406_200245.jpg

IMG-20190406-WA0016.jpg

Kapı şeritinide uygulasaydınız keşke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar,

Arka kapilar icin malum orjinal serit yada kapi kolu icin bir aydinlatma opsiyonu yok uzun sure arastirdim ama orjinale yak8n bir uygulamada bulamadim. Bende on ic kapi acma kolundaki aydinlatmalardan siparis edip arka kapilara bu isigin montajini yapma karari aldim bu gun o uygulamayi yaptik. 

Isik siddeti vs orjinal parca oldugu icin ton birebir oldu. 

Ekli dosyayı görüntüle 20089

Ekli dosyayı görüntüle 20090

Ekli dosyayı görüntüle 20091
Çok yerinde Bi uygulama olmuş. Parça nereden kaç liraya tedarik edildi? Elektrik bağlantısı olarak nereden yapıldı? Bilgi verebilir misiniz? 

Volkswagenin maliyet azaltma çalışmalarını el emeği ile tersine çevireceğiz :)  Elektrik tesisatında nereden  güç aldığınızı, arka kapıda yaptığınız tadilatı da anlatabilir misiniz ?

Ön kapılardakinin aynısını arkayada yapabilsek keşke.Maaliyetinin çok olacağını sanmam ama yapacak biri yok henüz.

Parcayi 220 tl ye aliexpresten siparis gectim on kapilardaki serit uugulamasi icin yoplamda 400 liralik farkli modellerde serit let siparisi verdim ama ton olarak tutan olmadi o deki aydinlatma arkaya uymuyor malesef cikma aractan denedim boy ve genislik farki var suan bununla yetinicez gibi. 

Aydinlatma icin elektrigi cam acma dusmesinin aydinlatmasindan aldim isik siddeti birebir ayni deneme firsatim olmadi ama sanirim cam acma dugmesini ekrandaki ambians ayarindan kisip acabildigimizi biliyorum o yuzden hepsi senkron olucak sadece on kapilardaki ambianslar kontak acinca gunduz ledleri kapali olsabile yaniyor arka kisim parklara bagli acmadan yanmiyor oda cok takilacak bir durum degil zaten gunduz yanip yanmadigina kimse dikkat etmez.

@Utku Lekesiz tesisat kismi basit ama emin olun o kapi kacma kolunun ordaki parcayi cikarmaya yurek dayanmaz ne yazikki tirnakli bir parca degil sicak islemle takilmis oraya soktuk tekrar takarken ilk paylastigim resimde var tekrar isitarak izgara seklindeki parcalari kare kare keserek montajini yaptik. Eskisi kadar saglam oldu trim sesi olusmadi

Elinize Sağlık basarili bir uygulama olmuş.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@GkM_2015 Peki hocam led şerit yapabildiniz mi? Veya yapmayı düşünüyor musunuz?  Bu yaptığınız ledlerin linkini paylaşır mısınız?

@cryalcin su an bu link kapali serit yapmayi dusundum birkac urun satinaldim ama ton tutmadi vazgectim orjinale yakin tonlarda led bulunursa yapilabilir. Ben arkalar icin onlerin aynisini alip mintaj yaptim.

Geri
Üst Alt