Golf 7 Otomatik Bagaj /açılma+kapanma

Sedan veya suvlarda tamam da golf te bence gereksiz. Açılma süresi zaten Bi hayli sürüyor. Kapanması da ona keza.  Sedan olsa zaten bagaj açılınca da araç boyunu geçmiyor. Keza suvlar da yüksek olduğu için bu kadar geniş açıyla açılmıyor. Standart donanım olsa neyse de 3.5 lira verip de yaptırmak üstüne Bi de avm girişleri eziyeti 😁 

Sedan veya suvlarda tamam da golf te bence gereksiz. Açılma süresi zaten Bi hayli sürüyor. Kapanması da ona keza.  Sedan olsa zaten bagaj açılınca da araç boyunu geçmiyor. Keza suvlar da yüksek olduğu için bu kadar geniş açıyla açılmıyor. Standart donanım olsa neyse de 3.5 lira verip de yaptırmak üstüne Bi de avm girişleri eziyeti 😁 
Tam aksine avm girişinde güvenliklerin bagaja ve logoyu verebilecekleri zararların önüne geçmiş olursunuz 

konudan bağımsız benim bagaj amortisörleri eskisi gibi değil , serviste değiştiren var mı ? pahalı mıdır ?

Tam aksine avm girişinde güvenliklerin bagaja ve logoyu verebilecekleri zararların önüne geçmiş olursunuz 
İçeriden açma butonunu kullanmadıkça farkında olmadan zorla yukarı kaldırmaya ya da kapatmaya çalışan görevliler sayesinde amblem fiyatı yanına Bi de bu işlemin mekanizmasının tadilatı fiyatı eklenir :)

Fiyatı Çok fazla gelsi bana
O paralara bir düğme ile açılır tavan veriyor vw [emoji2]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğiniz gibi şart değil. Bana göre ise çok gereksiz mustafaçağrı Nın dediği gibi açma kapama süreleri de uzun beklemeye değmez. Araca farklı bir hava katıyor elbette ama bu sistem yerine, amortisörleri ters takip yapılan bir yöntem vardı o daha iyi, tabii uzaktayken açtığınızda kapatmak için arabanın yanına gitmek dışında  🙈

Ürün aslında faydalı / lazım birşey

Açılma kapanma hızı da optimal

Lakin şart değil durumunun tek sebebi 3499 liralık fiyatı.

Benim helal edebileceğim fiyat  900/1000 liradan 1 kuruş fazla olamaz şahsen

Geri
Üst Alt