Discover pro 9.2 / ve diğer androidler

[mention=10652]srdrkr[/mention] bu cihaz benim ekran ile aynı ama bendeki daha kullanışlı,  navigasyon olsun menü olsun radyo olsun dokunur dokunmaz geçiyor, bende alibabadan  aldım, on arka kamera gümrük 2500 u geçti,  bence fazlasıyla hak ediyor comfort ekrandan sonra cağ atladı araba
Paylaşmış olduğunuz cihazın linki var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam kesinlikle android cihaz önermem. Android daha telefonu stabil yapamadı medya cihazı nasıl stabil olsun. Discover pro ya da Çin'deki 6.5 car playli cihazlardan alın. Tavsiyem 6.5 car playli cihaz olur. 100$a kökten çözüm.

@yusuf yusuf hocam benimde almadan önce çok çekincem vardı fakat şuan çok memnunum gayet stabil, şu ana kadar yaşadığım tek sıkıntı bluetooth orjinal gibi değil, onun haricinde mükemmel bi cihaz 

@yusuf yusuf hocam benimde almadan önce çok çekincem vardı fakat şuan çok memnunum gayet stabil, şu ana kadar yaşadığım tek sıkıntı bluetooth orjinal gibi değil, onun haricinde mükemmel bi cihaz 
Bluetooth orjinal gibi değilse başlı başına sorundur benim için. En çok onu kullanıyorum çünkü. Çok kullanılan şeyler stabil olmalı. Benim bmw de video oynatma vardı olmasa da olur. Ama car play ve Bluetooth stabil olmalı. Cihaz hızlı açılmalı. Geriye takınca cihazın açılmasını beklememem lazım. 

@osmanal51  linkini atmış olduğunuz cihaz ile benim link attığım cihaz aynı firmanın cihazları, benim attığım linkteki cihaz sizin cihazın tuşsuz versiyonu, https://vagtuner.ru/shtatnij-analog-discover-pro-dlja-platformi-mqb bu linkte 3 farlı versiyon olarak satışta (8" çevirmeli tuşu olan, 9" çevirmeli tuşu olan ve 9" tamamen tuşsuz olan) alibaba sitesinde bu cihazı Shenzhen Audiosources Car Electronics Co., Ltd. isimli satıcı satıyor aynı zamanda http://www.cardvdstereos.com sitesindeki ürünlerde bunlara ait ancak alibaba'dan alışveriş yapmadım ve kargo dhl ile göndereceğiz diyorlar, DHL ile gelen kargolarda da gümrük hususunda sorunlar oluyormuş birde uçuk depo masrafları çıkıyormuş diye okudum o yüzden aliexpres'e düşmesini bekliyorum vagtuner.ru sitesi de göndeririz dedi ama ona da güvenemedim. 

@yusuf car play sorunsuz açılması saniye bile sürmüyor dediğim gibi sadece bluetotth kaliteli değil

@yusuf türkiyedeki android cihazlardan vazgeçtim.oem’e yakın  androidlere bakıyorum.Aracım highline böyle olunca 6.5 car playli ekran taksam çok bir değişiklik olmayacak.O yüzden pro ayarında bir cihaz bakıyorum.Tam dokunmatik orjinale yakın 

@coskun023 siz söyleyin ben alayım bi yerden.benim aciliyetim var ekran bozuk ses var görüntü yok.Sadece ruslar mı satıyor.

firma yetkilisi şu anki medya görüntüsünü ister sizden ona göre bir ürün önerir 8" veya 9" olacak şekilde ben 9" olandan yanayım her zaman 

Geri
Üst Alt