Discover pro 9.2 / ve diğer androidler

srdrkr

Üye
İsim
serdar
Arkadaşlar 2015 model golf 7 nin ekranı bozulunca yetkili servis küçük ekranı değiştirmeye 5000 tl ..dışardaki bir iş yeri  Almanyadan orjinal cihazın ekranını 1300 tl ye getirecekti.Sonra düşününce bu kadar para verip işlevsiz ekran taktırcağıma daha büyük navigasyonlu ekran taktırmaya karar verdim.golflerle gelen ekran artık 9.2 ınc ful dokunmatik ekran ama bunu pek bulamadım fiyatı 10binin üstünde demişti dışardaki bayi..Sizlerin bu konuda bilgisi var mı ? aşağıya navimex 8 çekirdekli android ve orjinal discover proyu koyuyorum yorumlarınız nedir? Başka marka önerilerinize de açığım hangi ekranı taktırmalıyım teşekkürler

94A060B5-464F-4174-8B04-C2C1AA237392.jpeg

06157E73-FD4C-499B-912D-19DDC59B07AC.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam ya çinden 6.5 ekran alıcaksınız yada ikinci el 5-6 tl discovery alacaksınız androide bulaşmayın diyorlar

@Beşiktaş1903  çindeki pro tuşlu forumda alıp takan bir arkadaş var.Bu yeni 9.2 lik ekranı alıp takanı hiç görmedim.Neden androidlere bulaşılmaz acaba fikriniz var mı 

2.el android çıkma ekranım mevcut cidden alıcıysanız uygun fiyata verebilirim

[mention=4155]mutlubey17[/mention] kardes fiyat alabilirmiyim 
Ve bir foto atarsaniz
Abim linki ekliyorum ürünün fotosu detayları mevcut zaten eğer alıcıysan forumdan olduğun için güzel bi indirim yapıcam GOLF 7 WİFİ+NAVİGASYON+BLUETOOTH+GERİ GÖRÜŞ KAMERASI İlan No: 627734481 https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-golf-7-wifi-plusnavigasyon-plusbluetooth-plusgeri-gorus-kamerasi-627734481/detay

@mutlubey17 böyle bir cihaz düşünmüyorum teşekkürler hayırlı satışlar size.

@coskun023 evet güzel gözüküyor cihaz proya da benziyor.Siz sipariş verdiniz mi? Yaklaşık kaç günde gelir ayrıca fiyat olarak 2000 tlye gibi gümrük falan katılırsa. Bugün oem ankarada satış yapan yere discover proyu sordum 9.500 tl dedi

@srdrkr oem pro 5.750 montaj dahil ankara'da İstanbul'da satış yapan yerler var 9,5 diyen HALT ETMİŞ.

@Serkanasn bu verdiğiniz fiyat 9.2 ınch dul dokunmatik  mi yoksa tuşlu versiyon mu

Geri
Üst Alt