Minik tavan göçükcükleri

mcgyver

Üye
İsim
OĞUZ
Selamlar, 

Bugün işten çıktım. Otoparka (kapalı) indim. Aracıma doğru arka sağ taraftan yaklaşıyorum. Aydınlatmalarında yardımıyla belirli açılardan bakıldığında 4-5 civarında gibiydi tam saymadım kabaca baktım sadece, görebildiğim 4-5 tane idi, göçük gibi çukurlar var ama bunu parmakla takip ederek geldiğimde herhangi bir çukur-göçük hissi hissetmiyorum. Gün ışığında da belirli açılardan bu çukurcuklar görünüyor. Bunlar daha önce gözüme çarpmamıştı. bir ışık kaynağını belirli bir açıya getirince veya kendi görüşünüzü ona göre ayarlayınca görülebilecek cinsten bir daireler...Durduk yere huzursuzluk şimdi....

1-2 kere acaba birşey olur mu dediğim cinsten dolu yağışına yakalanmıştı araç ama ihtimal vermiyordum ancak sanırım bunlar sebep oldu. Antalya gibi bir yerde 3 senede 1-2 kere doluya yakalandım onlarda üzdü. Kısaca göçüklerde görüntü var, his yok. Herhangi bir yere göstermeye değer mi? Servislerin bu yönde uygulaması var mı? Yakın zamanda araç değiştirme ihtimalim var, bunun dışında başına hiç bir şey gelmemiş bir araç, bu talihsizlik fiyat kırmalarında ne derece rol oynar?  Tabiki önce kendi fotoğraflarımda gelmem gerekiyor. Hava kararacak yorgunum  vakitte yoktu ama aynı zamanda duramadım açmak istedim konuyu

Anlattığım üzere tabiki hemen alttaki gibi çok daha vahim türden bir durum değil, kendi fotoğraflarımı doğru açıdan görülebilir şekilde uygun bir vakit bulduğumda ekleyeceğim benimkiler 2. RESİMDEKİ GİBİ BİRAZ DAHA BELİRSİZ HALİ 

/monthly_2018_09/IMG_9267.JPG.e66ed7ed52e16b8e5e3ce8d3533a34f0.JPG

Adsız.png

NOT: İlk  görsel aşağıdaki konudan alıntıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servise bulaşmadan boyasız göçük tamiri yapan profesyonel yerlerde yaptırabilirsiniz. Serviste genellikle bu tarz ince işçilik isteyen şeyleri kötü yapıyorlar, araba daha da kötü hale geliyor.

Satarken en fazla 500 lira düşülür eğer göçüklerin sayısı çok değilse. 

Son olarak göcük tamiri yaptırırsanız tavan döşemesi komple sökülüyor ve işlem ögle yapılıyor yanlız tavan döşemesi söküldüğü için eskisi gibi tekrar takılması neredeyse mümkün olmuyor bence yaptırmayın yaptıracak olursanızda profosyonel bir ekibe yaptırın derim ben 

Son olarak göcük tamiri yaptırırsanız tavan döşemesi komple sökülüyor ve işlem ögle yapılıyor yanlız tavan döşemesi söküldüğü için eskisi gibi tekrar takılması neredeyse mümkün olmuyor bence yaptırmayın yaptıracak olursanızda profosyonel bir ekibe yaptırın derim ben 
Tavan döşemesi eskisi gibi sorunsuz takılabiliyor. Zaten sorunlu bir işlem olsa milyonlarca liralık araçların bile tavanı sökülerek yapılmazdı hocam. Eski aracımın kaput ve tavanındaki dolu izleri sorunsuz düzeltildi.

Geri
Üst Alt