Plastidip sprey boya sökme işlemi (sökemedim)

@Beşiktaş1903 O nasıl bir plastidip hocam bende ayna kapakları piano kaplatmadan önce plastidiple yapmıştım 6 ay kaldı üzerinde çok rahat bir şekilde soyuldu hiç fön makinesi bile kullanmadım.Ben sitesinden söylemiştim siz nerden alınız bu ürünü?

@Beşiktaş1903 Hocam bi jant için birde normal dış yüzey için olanı var acaba jant için olanı mı aldınız

Değerli Hocam 

4 kat yapılmış olmasının etkisi olmuş. Ayrıca bikaç çeşidi vardı plasti dip malzemelerinin sanırım sizinkisi farklı çalışma alanı için olandanmış.

@Ender Hocam acemilik oldu maliyeti 2 adet ayna kapağı + bir kutu boya :)  artık çıkma beyaz kapak kovalayacağız siteden. Bazı şeyler kendin bozmadan olmuyor işte

[mention=208]Ender[/mention] Hocam acemilik oldu maliyeti 2 adet ayna kapağı + bir kutu boya [emoji4] artık çıkma beyaz kapak kovalayacağız siteden. Bazı şeyler kendin bozmadan olmuyor işte
Basınçlı su ile çıkarmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa boyacıya verin 2 ayna kapağının maliyeti çıkmadan az olacaktır bence.

@emrekk derimi yüzmüşlüğüm var hocam 😂 basınçlı su ile yanlız soyarken alttaki orjinal boyada kalktı hafif ön kısmında eridi çöp kısacası 

janttan nasıl sökebilirim ? ufalanıyor.

@Rust 2 seçenek var dikkatli bir şekilde jantlara basınçlı su vuracaksınız, lastiğe gelmemeli eğer gelecekse jant lastik ayrılmalı. 2. seçenek selülozik tinerle sileceksiniz ardından sentetik tinerle temizleyip üstübüyle kurulayacaksınız. selülozik tineri elinizle çok temas ettirmemeye dikkat edin.

Geri
Üst Alt