Hevesim kaçtı

Emre19030

Üye
İsim
Emre
Arkadaşlar bugün vagcom189 kablom aliexpresten geldi daha önce araştımıştım options a girdim test e tıkladım farklı uyarılar verdi ve bi şekilde o diğer kısımlar aktif hale gelmedi en sonunda kapatım açtım pc yi net hep kapalıydı ama galba antivurüs programı kapatıp açınca aktifleşti ve farklı uyarı verdi sanırım kabloyu kullanamadan yaktım

89A9AE0C-209F-4BE0-B4DD-1F464B4CAABE.jpeg

Arkadaşlar bugün vagcom189 kablom aliexpresten geldi daha önce araştımıştım options a girdim test e tıkladım farklı uyarılar verdi ve bi şekilde o diğer kısımlar aktif hale gelmedi en sonunda kapatım açtım pc yi net hep kapalıydı ama galba antivurüs programı kapatıp açınca aktifleşti ve farklı uyarı verdi sanırım kabloyu kullanamadan yaktım

Ekli dosyayı görüntüle 20069
Kurulumu doğru yapmamış olabilirsiniz bir gözden geçirin isterseniz. 

@MSECd yi açtığımda iki seçenek vardı de bilgiğim kadarıyla bunlar dil olduğu için en’ ye girip kurulumu sağladım bu kısımda internette açıktı antivürüste ama sorun olmamalı diye biliyorum

Hevesiniz Kaçmasın Hocam. Biraz Gayretle hepsi çözülecektir. 

Benimde bildiğim Antivirüs programları çalışmasında etken olabiliyor.

@Ender inşallah hocam kaç gündür bekliyorum böyle bi sorun olmasını tahmin etmiyodum. denedim yine aynı hatayı verdi başka bilgisayardan denicem yarın bakalım

Başka bilgisayarlada denedim tarihide ileri geri aldım antivürüs programınıda sildim bi türlü olmadı başka neyapabilirim

@Emre19030 yakın bir zamanda aynı sorunu yaşadım isterseniz bağlantı verin uzaktan çözmek için destek olalım. 

@GkM_2015 çok teşekkür ederim hocam evet üstadlarım sorunu çözdüm sorun benden kaynaklanıyomuş adam word dosyasının içine yapılması gerekenleri yazmış tabi kim çevirip okucak ki size sormak internetten araştırmak daha kolay geliyo meğersem kurulumda dosyayı crack yapmam gerekiyomuş bundan büyük ders çıkardım sizlerdende özür dilerim teşekkürler

@Emre19030 geçmiş olsun hocam bende aynı sorunu yaşadım kurulumun içindeki loader dan acınca acılmıştı benimkiside

@Emre19030 Hocam antivirüs programı gecici olarak devre dışı bırakıp yada kaldırabilirsiniz, daha sonra ccleaner programını bilgisayarınıza kurup, eski kurulum sırasında oluşan regedit kayıtlarını temizleyip tekrardan sıfırdan kurulum yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt