2014 GOLF 7 1.4 TSI Comfortline Manuel Hız Sabitleme Yardım?

OKAN7716

Üye
Araç
Seat Leon FR Plus 1.4 EcoTSI 150 hp DSG F1
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan anlaşılacağı üzere 2014 GOLF 7 1.4 TSI Manuel aracımıza bizden önceki sahibi mk7 GTI orjinal direksiyon takmış ve üzerinde cruise control tuşları mevcut. Araç Comfortline paket. VAG COM ile aktif etmeye çalışsak olumlu sonuç alabilir miyiz? Birkaç yabancı formda ektstra modül takılıp sadece ODIS ile bağlantı kurularak yapılacağı bilgisi vardı. Bilen arkadaşların yardımını bekliyorum iyi forumlar.  :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hangi şehirdesin sen hocam, uşak civarına yolun düşerse gel ben yardımcı olurum sana 

@murat644 Araç genelde Sakarya Yalova arasında hocam. Fakat bayram veya yaz tatillerinde Denizli'ye geçiyoruz. Denizli taraflarına geçtiğimizde haberleşelim hocam. Bu arada vag com ile yapmak mümkün müdür?

@murat644 Araç genelde Sakarya Yalova arasında hocam. Fakat bayram veya yaz tatillerinde Denizli'ye geçiyoruz. Denizli taraflarına geçtiğimizde haberleşelim hocam. Bu arada vag com ile yapmak mümkün müdür?
Hayır online olarak kodlanması gerekiyor. Bu yüzden buraya gelmeniz gerekli dedim :)

@murat644 Merhaba hocam. Önümüzdeki bayram tatilinde araç Denizli'ye geçecek. Sizinle nasıl iletişim kurabiliriz ? Müsait olur musunuz bayramda? Tel no rica edebilir miyim birde?

Geri
Üst Alt