Jump to content
emany

Tüm Ülkelerin Radyo Logoları

Recommended Posts

Herkese merhabalar,

5.8 inc composition media'ya sahip olduğum için radyo logoları otomatik gelmiyor yeni nesillerdeki gibi. Ben de biraz araştırınca aslında tüm ülkelerin radyo logoları indirebileceğimiz bir site olduğunu farkettim.

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

https://webspecial.volkswagen.de/vwinfotainment/de/de/index/downloads#/

Siteye girdiğinizde SENDERLOGOS başlığı altında Wahlen Sie Ihr Land bölümü var. Oradan kullanmak istediğiniz ülkeyi seçerseniz logoları rar olarak indirebiliyorsunuz.

Logoların hepsi png formatında. Türkiye için 358 adet logo bulunmakta.

Nasıl yükleneceğine de aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Nasıl yükleneceğine bak

Ysn, AhmetCakmak, SCC ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Metin Şen
      Arkadaşlar merhaba media cihazıyla ilgili birşeyler yapmak istiyorum. Aşağıdaki cihazı buldum. 1 yıl önce servisten alınmış orijinal cihaz. Hala garantisi devam ediyor. 2500 tl ye alınmış...
      Şimdi bu cihaz nedir, nasıl bir cihazdır, model yılı, özellikleri nedir, navigasyon, video oynatma veya appconnect var mıdır? Aracım golf 7,5 yeni 6,5 luk composit color ekran var. Bu cihazla değiştirmeye gerek var mi, değer mi veya olur mu benim araca ?

• Yazan: abakan93
      Merhaba, ben kıbrısta yaşıyorum. aracım 2012 model golf 6. Japonyadan ithal edildi fakat başlıkta belirttiğim gibi Clarion marka teybin dil ayarı japonca. bazı kısımlar ingilizce. dil ayarını bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

• Yazan: alaka
      volkswagen'e ait logoların geçmişini sırasıyla görelim, bilgilenelim.. ??