KATLANIR AYNA UYGULAMASI

KartallMehmet

Yeni Üye
İsim
Mehmet Kartal
Dostlar, 2015 golf 7 aracıma katlanır ayna taktırmayı düşünüyorum, varmıdır istanbul da işciliğine güvendiğiniz ustalar, veya bu işi uyguna yapabilecek bir babayiğit :)

Aliexpress ten fiyatlara baktım kargo dahil 1300 TL ye geliyor, sizce nasıl daha uygun olur.

İşinin ehli dostlardan yardım bekliyorum, biraz geri kaldım böyle konulardan.

Katlanır ayna

@KartallMehmet bu arada serviste 2030 TL orjinal bir düşünün derim 1300 ise AliExpress de birde bu aralar vergi muhabbeti var 

@forjust1day +400 vergi desek birde bunun montajı olucak, yine ender elektronik fiyatına denk geliyor sanırım.

@Beşiktaş1903 Ender elektrnk fiyatı montaj dahil 2500 sanırım Apo usta dediğiniz kimdir ustam onu duydum fakat tanımıyorum.

Fiyat makul eğer sinyal ayna kapağı ve ayna camı varsa. Servisten alınca kapak ve cam olmuyor. Bunlar 200-300 arası eder en az. Ayrıca servisten alırken düğme de eksik oluyor. Montaj olarak Apo usta öneririm.

@yusuf Montajı Apo ustada yaptırcaz herşey dahil 1500 Tl ye fılan gelıyor, sanırım şuanki piyasada en uygun bu şekilde olucak.

Eliniz yatkınsa kendiniz bile takarsınız aslında.... Bir sürü video var kapı döşemesi ile ilgili.

Geri
Üst Alt