Golf 7.5 difüzör

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Herkese merhaba, golf 7.5 için difüzör bakıyorum malum yerlerde iyisi diye tabir edilen artık orjinale yakın olduğu içinmi yada kalitesimi daha iyi bilmiyorum difüzör için 1000 lira fiyat isteniyor, diğer bir ürünce oem 350 tl görüntüde bir fark göremiyorum mutlaka bir farkı vardır ama bu ürünü yakından görüp kıyaslama imkanı bulamıyorum. daha önce göre yada tercih yapan varsa yardımcı olabilirmi.  istediğim difüzörün fotosunu ekliyorum.

3.jpg.c29f385436a7c2ad1aa8eda07349ad97.jpg

R difüzör istiyorsunuz anladığım kadarıyla. 350 olan yan sanayidir muhtemelen. Servise de sordunuz mu? Taktıran 2-3 kişi görmüştüm, 1000 lira civarına taktırmışlardı yanlış hatırlamıyorsam. Yani orjinalinin fiyatları o civarlarda. 

@AhmetCakmak cevap için teşekkürşer malum yerler var aktif olan oralarla görüştüm ama aklıma yatacak farkları anlayamadım. mutlaka bir fark vardır ama bu fark ne görüntüde bir fark göremiyorum. izmirde aktif golf parçası bulabileceğimiz tuning yok 350 tl olana yarın bakıcam ama dediğim gibi 1000 liralık olanla farkını görmek istiyorum sadece. aradaki farka değecek kadar daha mı iyi?

@GkM_2015 Yan sanayi olanlar plastik oluyor hocam. Görüntüde fark olmaz ama çarpmada vs orjinale göre daha çabuk kırılır ve parçalanır.

@GkM_2015 değiştirdiniz mi hocam difüzörü merak ettim bir de eski difizörünüzü ne yaptınız acaba 

@bangduck evet degistirmistim araci sattim wski difuzorude verdim 

Geri
Üst Alt