0 ARACA NELER YAPILMALI SİZCE ARKADAŞLAR

@yusuf öncelikle hoşbulduk yıllardır hiçbir foruma kayıt olmadım bu yüzden pek kuralları bilmiyordum 

ben bu gizli özellik olayını çok merak ediyordum bende bmw 1.16 d vardı onda bile korkumdan yaptırmamıştım bir zararı olur diye arabayı sattık golf aldık bunada çekiniyorum yaptırmaya sizce ne gibi faydası veya zararı olur bu gizli özellik olayının

@Zaytung teşekkür ederim güzel dileğiniz için araç beyaz cam tavanlı biraz zaman geçip seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum gizli özellik konusunda araca zarar verir mi vermez mi çekimserim birde mersinde bu işden anlayan yer pek bilmiyorum 

ha bu arada internette güzel ve kaliteli havuzlu paspas hangisini önerirsiniz dünya kadar seçenek varda

@major24 teşekkür ederim bu arada malum içi piano black kaplamalar var bunlar için önerebileceğiniz temizlik setleri olursa paylaşırsanız sevinirim

@Culture33 mersinde önerebileceğin iyi bir yer var mı hocam seramik kaplama için 

@Zaytung teşekkür ederim güzel dileğiniz için araç beyaz cam tavanlı biraz zaman geçip seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum gizli özellik konusunda araca zarar verir mi vermez mi çekimserim birde mersinde bu işden anlayan yer pek bilmiyorum 

ha bu arada internette güzel ve kaliteli havuzlu paspas hangisini önerirsiniz dünya kadar seçenek varda
Bu arada aracınızı güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun. Bagaj havuzunu yetkili servisten alın derim. seramiği de hemen yaptırın, ama kaliteli bi terde yaptırın. gizli özelliğe de şimdilik pek girmeyin, herhangi bi durum da servis bahaneyi gizli kodlarda buluyor. ben de aracımı 0 aldım alır almaz da seramik cam filmi kaplama hepsini yaptırdım.

@Culture33 teşekkür ederim Allah razı olsun bagaj havuzu aldım internetten fena değildi tam oldu gizli özellik şuan erken bencede ama şu seramik olayını bir araştırmam lazım kimse ayranım ekşi demiyorki bu memlekette

@ismailtnc HOCAM GERİ GÖRÜŞ KAMERALI 170 BİN
Aynı (cam tavan+geri görüş+highline+dsg) aracın 1.5 tsi olanına bayiler halen 166-167-168 istiyor

Bu araç yani 1.6 tdi 170 bine mi ucuz

1.5 tsi 166 bine mi pahalı?

Tdi olanı 170 ise

1.5 TSI olanına 10 bin düşük fiyatla 160 dan fazla vermemek durumu ortaya çıkıyor.

Tabi benim dizel görmez! Ben benzinciyim ! İsterse aynı fiyat olsun ben 1.5 tsi alırım diyene de sözümüz yok!

Nasıl ben manuelciyim!

İsterse dsg farkını almasınlar aynı fiyat desinler! Ben yine manuel alır geçerim

Aynı (cam tavan+geri görüş+highline+dsg) aracın 1.5 tsi olanına bayiler halen 166-167-168 istiyor

Bu araç yani 1.6 tdi 170 bine mi ucuz

1.5 tsi 166 bine mi pahalı?

Tdi olanı 170 ise

1.5 TSI olanına 10 bin düşük fiyatla 160 dan fazla vermemek durumu ortaya çıkıyor.

Tabi benim dizel görmez! Ben benzinciyim ! İsterse aynı fiyat olsun ben 1.5 tsi alırım diyene de sözümüz yok!

Nasıl ben manuelciyim!

İsterse dsg farkını almasınlar aynı fiyat desinler! Ben yine manuel alır geçerim
1,5 benzin 150 PS / 1,6 dizel 120 PS'den az yakıyor. Bu 1,5 motorlar 2 yıldır Almanya'da kullanılmakta. Türkiye'ye yeni getirdiler o başka.

@Culture33 VALLA BEN ARAÇ TAKASINA GİRMESEYDİM BU PARALAR VERİLMEZ BUDA BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCEM MİLLET BAŞIMIN ETİNİ YEDİ YA YOK BMW DEN İNİLİP GOLF ALINIR MI 

YOK GOLFE BU KADAR PARA VERİLİR Mİ DİYE

@Culture33 VALLA BEN ARAÇ TAKASINA GİRMESEYDİM BU PARALAR VERİLMEZ BUDA BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCEM MİLLET BAŞIMIN ETİNİ YEDİ YA YOK BMW DEN İNİLİP GOLF ALINIR MI 

YOK GOLFE BU KADAR PARA VERİLİR Mİ DİYE
Abim araç alırken herkes bişeyler söylüyor, kendi yorumlarıdır saygı duyulur ama sizin de bildiğiniz birşey vardır. bu kadar para konusu da ayrı. BMW 116 olmuş 260 bin. Vergi ve verginin vergisi verilen tek ülke olduğumuz gerçeği görülmüyor.

@Culture33 VALLA BEN KARDEŞİM İSTEYEREK ALDIM TABİKİ DEDİKLERİNİ PEK SALLAMIYORUM AMA İNSANLAR HAYIRLI OLSUN DİYEMİYOR BUDA ÜZÜCÜ BİR DURUM GOLF ALINIR MI DİYOR DİREK ADAMLAR SANKİ GOLF ARABA DEĞİL 

Geri
Üst Alt