Yeni Carplay ekranım ve sorunum

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Arkadaşlar carplay ekranım montajı yapıldı, çok memnunum ve kaliteli ve çok güzel. Carplay güzel birşeymiş, eski küçük ekranla arasında dağlar var. Bu fiyata bu kalite neredeyse bedava. Düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. 

Şimdi sorunum şu bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Cihaz ingilizce geldi ve gösterge ekranıda ingilizce oldu, türkçe yapan arkadaşlar var mı? Diğer sorumda gösterge ekranında digital hızı ve diğer bilgileri göstermiyor giriş yok diyor ingilizce. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

618D77A2-1619-42CA-B522-841851ADE5C9.jpeg

1B9566F9-0202-4005-AA32-C8489DD83C17.jpeg

D1B5BCFB-9F72-4BCC-BF6C-BE85AA7FEE75.jpeg

95EDEBB5-2014-46B5-B2B8-3B6762179665.jpeg

Çok güzel olmuş güle güle kullanın Ücreti montojla birlikte ne kadara oldu ürünü AliExpress tenmı aldınız 

Çok güzel olmuş güle güle kullanın Ücreti montojla birlikte ne kadara oldu ürünü AliExpress tenmı aldınız 
Aliexpresten evet,  ürün kargo dahil 630, artı 112 de vergi çıktı, montajı basit sende yaparsın, 50 lirayada yaptırırsın, sök tak sadece.

Normalde bu cihazlarda tak çalıştır direkt uyum sağlıyor kodlama vs gerekmeden. 

En bilindik isim Ersin Çakır diye birisiydi galiba, Türkçeleştirme işlemini yapan. Sahibinden'de ilanlarını görebilirsin. Ama ben Ulukan Ulusoy diye bir arkadaşa yaptırmıştım. Onu da rcd330plus diye bir forumda bulmuştum. Diğeri 150 isterken, kendisi 100 liraya yapmıştı birkaç ay önce. Dilerseniz telefon numarasını verebilirim, iletişime geçerseniz size fiyat verebilir. Cihazı ona gönderiyorsunuz, kendisi işlemi yapıp geri size gönderiyor.

MFA (gösterge ekranı dediğiniz) da İngilizce olduysa vag kablosuyla halledilebiliyor.
17 instrument - 10 adaptation - LANGUAGE '' ENGLISH'' olan yeri ''TURKISH'' yapmak gerekiyor.

İngilizce olarak dosyasını buldum arkadaşlar, fakat hex editor'den açıp düzenlemeye çalıştım çok uğraştıracak gibi. Ya da bütün menüleri tek tek görüp öyle türkçeleştirmek gerekiyor. Yani tam olarak karşılıklarını bulmak gerekiyor. O yüzden müdahale etmedim. İsteyen olursa dil dosyasını gönderebilirim. Hayrına birisi de çevirip yüklerse bu iş çözülür :)

Screenshot_18.jpg

@Golftdi

Car play harita marita tabi güzel bişey..

Bu cihazda her türlü vergisyle montajıyla 1000 lira helalinden eder

Hayırlı olsun.

App. Car play sadeceLisansa (şifreye)

1900 isteyen vw-tr utansın

Linki paylaşabilirmisiniz

İngilizce olarak dosyasını buldum arkadaşlar, fakat hex editor'den açıp düzenlemeye çalıştım çok uğraştıracak gibi. Ya da bütün menüleri tek tek görüp öyle türkçeleştirmek gerekiyor. Yani tam olarak karşılıklarını bulmak gerekiyor. O yüzden müdahale etmedim. İsteyen olursa dil dosyasını gönderebilirim. Hayrına birisi de çevirip yüklerse bu iş çözülür [emoji4]
>%0A<a%20href=
http://www.golftutkusu.com/uploads/monthly_2020_02/Screenshot_18.jpg.e013d9b20a608843df482b2df2c59f45.jpg' alt='Screenshot_18.jpg.e013d9b20a608843df482b2df2c59f45.jpg'&gt;
Türkçeye cevirsek bile cihaza yükleme işini nasıl yapacağız bilginiz var mı?

@bunyamin81 Evet biraz araştırma yaptım. Servis moduna alıp windows CE ekranına girdikten sonra aynı bilgisayara yükleme yaptığımız gibi exe yüklüyoruz ve eski dosyalarlar yeni dosyaları değiştiriyor. Hatta kırmızı tema bile yapılmış. İsterseniz kendi isminizi bile yazıp açılış resmini değiştirebilirsiniz. 

En bilindik isim Ersin Çakır diye birisiydi galiba, Türkçeleştirme işlemini yapan. Sahibinden'de ilanlarını görebilirsin. Ama ben Ulukan Ulusoy diye bir arkadaşa yaptırmıştım. Onu da rcd330plus diye bir forumda bulmuştum. Diğeri 150 isterken, kendisi 100 liraya yapmıştı birkaç ay önce. Dilerseniz telefon numarasını verebilirim, iletişime geçerseniz size fiyat verebilir. Cihazı ona gönderiyorsunuz, kendisi işlemi yapıp geri size gönderiyor.
MFA (gösterge ekranı dediğiniz) da İngilizce olduysa vag kablosuyla halledilebiliyor.
17 instrument - 10 adaptation - LANGUAGE '' ENGLISH'' olan yeri ''TURKISH'' yapmak gerekiyor.
Ben alabilirim numarasını zahmet olmazsa

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu an bu ekran Kargo ile  917,77+120 en az  civarı vergi+300 Türkçe dil ile toplamda 1237,77 e gelecek.Anten adaptörü dahil degil bu fiyata sanırım bide. 
Ben bu ürünün sıfırını foruma özel montajsız 1400 TL den verebilirim düşünen olursa 2 adet elimde var.

İngilizce olarak dosyasını buldum arkadaşlar, fakat hex editor'den açıp düzenlemeye çalıştım çok uğraştıracak gibi. Ya da bütün menüleri tek tek görüp öyle türkçeleştirmek gerekiyor. Yani tam olarak karşılıklarını bulmak gerekiyor. O yüzden müdahale etmedim. İsteyen olursa dil dosyasını gönderebilirim. Hayrına birisi de çevirip yüklerse bu iş çözülür :)

Ekli dosyayı görüntüle 28118
Dosya uzantısı nedir? Cihazlardan dil dosyasını edinmek mümkün. Dosya uzantısını destekleyen çeviri programı ile sorunsuzca çeviri yapılabilir. Aslında bunlar çok kolay şeyler. 

Geri
Üst Alt