Golf 7 çift u led far taktık

Far yıkama da yaptırmak gerekmiyor mu hocam? 

Hocam bi-xenon olması için D1S, D2S gibi ampuller takılı olması lazım. Sizin dediğiniz perde olayı mercek sadece. D1S, D2S'lerde de yükseklik ayarı vs. olması lazım muayneden geçebilmesi için.

Hocam bi-xenon olması için D1S, D2S gibi ampuller takılı olması lazım. Sizin dediğiniz perde olayı mercek sadece. D1S, D2S'lerde de yükseklik ayarı vs. olması lazım muayneden geçebilmesi için.
Uzun ve kısa aydınlatmanın tek mercekten yapılmasına bi-xenon mercek denir. Bi-xenon olmayan replika u ledlerde mevcuttur aydınlatmasından verim alınamaz. Sizin dedikleriniz sadece Xenonun soket tipleridir.

Uzun ve kısa aydınlatmanın tek mercekten yapılmasına bi-xenon mercek denir. Bi-xenon olmayan replika u ledlerde mevcuttur aydınlatmasından verim alınamaz. Sizin dedikleriniz sadece Xenonun soket tipleridir.
aydınlatmalarından memnunum hocam. . sayfada aydınlatmasının olduğu bir foto ekledim.

@Golf541 yıla yakın süredir replika çift u led kullanıyorum, ilk aldığımda philips'in h7 led ampullerini takmıştım. Işık çizgisi çok içime sinmese de aydınlatma hoşuma gidiyordu. Sonra ledlerin biri patlayınca d2s xenon ampule geçtim (setiyle beraber tabi ki balast ve çevirici) inanılmaz farketti. Ampul de önemli tabi, ben general electric 5500k ampulü tercih ettim. Yoksa piyasada 50 liraya da xenon ampul satılıyor. 

Tavsiyem farlarınızı d2s xenon kitiyle kullanırsanız çok daha iyi aydınlatma sağlarsınız hocam ledlere göre. 

Geri
Üst Alt