Golf 7 çift u led far taktık

Bir garanti vs. Söz ettilermi ?
evet faturasınıda kestiler. garantisi biziz dediler. merak etmeyin ürünümüzün arkasındayız dediler. hatta onlardan gelen kısa far ampüllerini bugün iade ettim. parasını hesabıma iade edeceklerini söylediler. paramı iade ettiklerinde de buraya yazacağım. benden haber bekleyin. ben üründen memnun kalırsam herkese önereceğim.

uzun araştırmalarımız sonucunda aldığımız farlarımızı arabamıza taktık. hiç kolay olmadı, talihsizlikler yaşandı ancak çok şükür sonunda bitti.

eski hali

YENİ HALİ

http://
Hayırlı olsun güle güle kunllanın bu farlarda bende ilk başta baya zorluk çektim aydınlatma olarak denemediğim H7 kalmamıştı en sonunda xenon aldık taktık eski tip gazlı olanlardan şuan canavar gibi aydınlatıyor :)  bilirim uğraşmayı direk xenon DS2 Alın daha güzel performans alırsınız H7 Lerde pek performans alamazsınız akşamları 

Hayırlı olsun güle güle kunllanın bu farlarda bende ilk başta baya zorluk çektim aydınlatma olarak denemediğim H7 kalmamıştı en sonunda xenon aldık taktık eski tip gazlı olanlardan şuan canavar gibi aydınlatıyor :)  bilirim uğraşmayı direk xenon DS2 Alın daha güzel performans alırsınız H7 Lerde pek performans alamazsınız akşamları 
teşekkür ederi. sizin konunuzu okumuştum  :)

photonları beğendim beni memnun etti şimidlik. birde xenon muayeneden geçmiyormuş ama led geçiyormuş.

@yusufacs sinyaldeki bu sıralı yanan sinyaller yerine yanıp sönen sinyaller olmasını tercih ederdim. bu konuyla ilgili bir değişiklik yapabiliyor muyuz acaba?

güle güle kullanın çektiğiniz sıkıntılara değmiş belli

Daha detaylı bilgi verebilirmisiniz aldığınız yer fiyat aydınlatma bende düşünüyorum u led almayı teşekkürler şimdiden.
ukoled diye bir firmadan aldım. ampüllerle birlikte 2500 lira fiyat veriyorlar.

Mercekler bi-xenon özellikli mi ? Viraj aydınlatma ampülü bulunmuyor galiba ? Olsada yanmıcağını biliyorum zaten

mercekler bi-xenon özellikli mi bilmiyorum. led ampül takılı. aydınlatması beni memnun etti diyebilirim. viraj aydınlatma ampülü var ancak işlevi yok. @mutlubey17

Moderatör tarafında düzenlendi:
mercekler bi-xenon özellikli mi bilmiyorum. led ampül takılı. aydınlatması beni memnun etti diyebilirim. viraj aydınlatma ampülü var ancak işlevi yok.@mutlubey17
Farlarınız açıkken selektör attığınızda merceğinizde perde kalkıyorsa bi xenondur dışardan selektörünüze bakarsanız rahatça anlıyabilirsiniz.

Farlarınız açıkken selektör attığınızda merceğinizde perde kalkıyorsa bi xenondur dışardan selektörünüze bakarsanız rahatça anlıyabilirsiniz.
yani uzunları yaktığımda kısaların olduğu merceğin önünden perde kalkıyorsa bi xenon.

Hocam denedim merceklerde perde kalkıyor. bi xenon o zaman.

Güle güle kullanın fiyat olarak herşey dahil ne kadara mal ettiniz.Saygılar

Geri
Üst Alt