Ankarada guvenebilecemiz usta varmı ?

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
Arkadaşlar ankara civarında güvenebileceğimiz bir yeri yaparken diyer tarafı bozmadan adam akılı aracımizi teslim edebileceğim bir usta arıyorum araç boşa atınca istop edecekmis gibi yapıyor 70 90 bandında sabitleyince tekliyor motor biraz gürültülü çalışıyor 1.2 tsi motor guvenilir usta bulamadım bugün birkaç yere gittim aracı teşekkür etmek için millet ne hikmetse gaza bi yükleniyor normal diyor sese de yüklenince tekleme yapmıyor tabiki 90 sabit hızda yapıyor ama disklerim de değişecek biraz eğilmiş sanırım fren yapınca biraz sallıyor yani benim acil usta diyebileceğim bir tamirci ihtiyacım var güvendiğiniz biri varsa paylaşırım siniz orjinal malzemelerle bakımda yaptırmam gerekiyor...

Yarın 30000 bakımına kendi ustama gidicem . Filtreleri almıştım zaten . Sadece yağım eksik onuda Ankara İvedik sanayide ucuza alıp tüm malzemelerle öğlene doğru oradayım

Periyodik bakım için beraber gidebiliriz? @Mmt0634

Moderatör tarafında düzenlendi:
İvedik organize sanayide Necati usta var,harika bi ustadır aynı zamanda forum üyemiz kendisi.Kesinlikle öneririm.

0 (535) 946 37 33

Seçenekleri genişletelim.

Erciyes sanayi sitesinde

Yahya usta var

Aydoğdu oto

70-90 daki anormal durumu o da çözebilecek doktoralı ustalardandır

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ÖzDi çok teşekkür ederim hocam pazartesi gününe randevu almak isterim paylaşmış olduğunuz numara dan ulaşım

@Savatage ilginizden dolayi cok teşekkürler hocam ivedik teki necati usta bana daha yakın bi göstereyim normal bu araba böyle çalışır derse :) direk yahya ustanın yanındayım... 

Geri
Üst Alt