j led far dönüşümü mantıklı mı?

ralen

Yeni Üye
İsim
Serzan
Selam Golf Tutkunları

Benim aracım comfortline üzerinde standart farı var. Ben bunu highline pakette gelen j led far yaptırmak istersem  yaptırabilir miyim? Bunun bana maliyeti ne olur? Muayeneden geçer mi? Ve sizce değer mi?

@palsak teşekkürler hocam bende biraz araştırdım maliyeti 10bine falan geliyormuş sanırım.

@forjust1day aracımı çok severek kullanıyorum. fiyatlara bakacak olursak artan euro ve dolar kuru yüzünden highline a  geçme şansımda sıkıntı olur ben aldığım zamandan bu tarihe kadar araç 80bin daha fazla ödemem gerek ki highline alabileyim. İstanbulda bu parçaları temin edebileceğim bir yer var mıdır?

Ebgaraj diye bir yer var. Burası hakkinda bilgisi olan varmı?

Screenshot_20190319-002921_Instagram.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day aracımı çok severek kullanıyorum. fiyatlara bakacak olursak artan euro ve dolar kuru yüzünden highline a  geçme şansımda sıkıntı olur ben aldığım zamandan bu tarihe kadar araç 80bin daha fazla ödemem gerek ki highline alabileyim. İstanbulda bu parçaları temin edebileceğim bir yer var mıdır?
Apo ustadan bir fiyat alin mutlaka hocam hatta yanına uğrarsanız daha iyi olur

Eğer orjinal parçalarla dönümüş yapıcaksanız 8-9 civarı belki daha fazla maliyeti olabilir eğer daha uygun isterseniz 3-4civarına güzel bi xenon ile replika farlara geçebilirsiniz

İlla sıfır ürün takmanıza gerek yok. Sağlam çıkma 2.el bixenon dolu far takımını 2500 tl ye bulabilirsiniz. Bunun harici bcm, gateway,afl ve seviye sensörünü de temin ettiniz mi işlem çözülecektir. Montaj konusunda ise kodlamalar dahil 1500 tl yi gözden çıkarmalısınız. Nereden baksanız 1500 de bcm gtway ve diğerleri tutacaktır. Çıkma parçalarla 5500 ü geçmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@forjust1day ilginize teşekkürler Apo Usta demişsiniz acaba adres almam mümkün mü ben istanbuldayım 

@Ömer Kahraman sağlam çıkma bulmak gerçekten zor olabilir ama dediğiniz çok daha mantıklı olur.

Google’a vural car audio yazarsanız adresi çıkıyor değerli hocam

Geri
Üst Alt