İstanbul Anadolu yakasında işinin ehli bir özel servis tavsiyesi.

Serkanasn

Katılımcı Üye

İsim
Serkan
Arkadaşlar istanbul anadolu yakasında aracınızı teslim edip gözünüzün arkada kalmayacağı bir tamirine tavsiyeniz varsa lütfen yazabilirmisiniz.

eski aracımı götürdüğüm Resee oto var(Bostancı Sanayide), Recai Usta. Golf'u sıfır alınca mecbur servise mahkum olduk ama Rese'ye aracımı götürdüğümde yetkiliye göre içim daha rahat ediyordu.

@Serkanasn bostancı sanayide acar volswagen servise gittim. Para vermeye niyetli gitmeme rağmen boşa masraf yapma değiştirsekte yine ses yapabilir, yağlayalım ses kesilir şeklinde yönlendirdi ve işlemden parada almadı.

İşlerinde nasıllar bilmiyorum ama paragöz değiller en azından. İlgilenen ustanın adı Emre. Bana güven verdiler açıkçası.

Umraniye , beykoz yakinlarinda önerebileceğiniz yer var mi ???

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umraniye , beykoz yakinlarinda önerebileceğiniz yer var mi ???

Hocam başka bir toplulukta çok tavsiye edildiği için ve işyerime çok yakın olduğundan özel servis Ümraniye Ölmez Otomotiv'e götürdüm geçtiğimiz hafta aracımı standart bakım için. Çok erken saatte gittiğim için hususen tavsiye edilen servis sahibi İdris ustaya denk gelemedim bu nedenle kalfa sayılabilecek bir arkadaş ilgilendi ve standart bir hizmet aldım açıkçası, Ama araçtaki bir soruna çözüm arıyorsanız doğrudan İdris usta ilgilenirse farklı bir deneyim olabilir. Eski yetkili servis ustası bildiğim kadarıyla. Yoğun bir servis ve ellerinden VAG grubu çok fazla sayıda araç geçiyor, Google yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz.

https://www.google.com/search?q=ölmez+otomotiv+ümraniye&rlz=1C1CHBD_trTR893TR893&oq=ölmez+otomotiv+ümraniye&aqs=chrome.0.69i59.3824j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x14cac8dfacf3e773:0x1d41134c67437c10,1,,,

Hocam başka bir toplulukta çok tavsiye edildiği için ve işyerime çok yakın olduğundan özel servis Ümraniye Ölmez Otomotiv'e götürdüm geçtiğimiz hafta aracımı standart bakım için. Çok erken saatte gittiğim için hususen tavsiye edilen servis sahibi İdris ustaya denk gelemedim bu nedenle kalfa sayılabilecek bir arkadaş ilgilendi ve standart bir hizmet aldım açıkçası, Ama araçtaki bir soruna çözüm arıyorsanız doğrudan İdris usta ilgilenirse farklı bir deneyim olabilir. Eski yetkili servis ustası bildiğim kadarıyla. Yoğun bir servis ve ellerinden VAG grubu çok fazla sayıda araç geçiyor, Google yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz.
https://www.google.com/search?q=ölmez+otomotiv+ümraniye&rlz=1C1CHBD_trTR893TR893&oq=ölmez+otomotiv+ümraniye&aqs=chrome.0.69i59.3824j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x14cac8dfacf3e773:0x1d41134c67437c10,1,,,

Ölmez otoya daha once babamin Caddy araci icin gitmistim aslinda ama hic aklima bile gelmedi, bende bir iz birakmamis demek.
Ariza degilde Tiguan sanziman yag degisimi icin gitmeyi düşünüyorum, servis abartili fiyat verdi disarda duzgun bir yer bakiyorum o yuzden

Geri
Üst Alt