Holojen Farlara Aliexpress ten Led Ampül Alan Varmı ?

Ugur037

Üye
İsim
Uğur
Merhabalar, aracıma Uzunlar için H15, Kısalar için H7 Sisler için H11 led alacam aliexpressten, ancak bunların sabitlemeleri nasıl oluyor aparat gerekiyormu ? Aracına uygulayan varmı ?

Merhabalar, aracıma Uzunlar için H15, Kısalar için H7 Sisler için H11 led alacam aliexpressten, ancak bunların sabitlemeleri nasıl oluyor aparat gerekiyormu ? Aracına uygulayan varmı ?
Halojen kasnaklara led takmanız dışardan bakınca çok ışık var gibi gözüksede yolunuzu iyi aydınlatmaz bundan daha önemlisi başka insanların hayatını riske atmış olursunuz eğer niyetiniz biraz daha beyaz ışık ise halojen performans ampülleri var onları tercih edebilirsiniz.

@Ugur037  

Ben aylar önce almıştım fakat gümrüğe takıldılar, teslim edilmeden iade edildi dendi bana, hatta telefon ile görüştüğümde yasaklı ürün sınıfında olduklarını ve tekrar da sipariş etmemem gerektiği söylendi.

Çok elzem bişi olmadığı için tekrar da almadım o zamanlar vazgeçtim bende hatta satıcı da para iadesi yaptı sorunsuz bir şekilde.

@Ugur037 Uğur hocam ben satın aldım ancak aliekspress den almadım. Monza marka H7 ler,Shark marka H15 Ler ve H11 Monza Sisleri aldım ışık performansının yeterliliğinden memnunum o konuda bir sıkıntı yaşamazsınız.

Geri
Üst Alt