Spoiler Sokülürken Leke Kalır Mı ?

ftmn39

Üye
İsim
Fatih
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.

Bir sorum olacak. Araca 4 parça spoiler taktırmayı düşünüyorum. Yapıştırırken Dayson adlı siyah bir silikonla yapıştırıyorlar. İleride spoilerı sökmek istediğimizde leke kalır mı? Yapıştırmadan önce beyaz yada şeffaf bir kaplamanın üstüne yapıştırsak tutar mı ? Konu hakkına bilgisi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

En fazla iz kalır, o da alkollü bez ile silinir geçer. Geçmeyecek bir leke bırakmaz. Hatta en az olacak şey, boya kalksa bile boyanır kalkan yer. Sonuçta önemsiz bir kısım.

Kaplama üzerine yapıştırmak sanki çok sağlam olmaz gibi. Bazı yerlerde görmüştüm, iyi yapıştırılmadığı için yolda uçuyormuş.

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.

Bir sorum olacak. Araca 4 parça spoiler taktırmayı düşünüyorum. Yapıştırırken Dayson adlı siyah bir silikonla yapıştırıyorlar. İleride spoilerı sökmek istediğimizde leke kalır mı? Yapıştırmadan önce beyaz yada şeffaf bir kaplamanın üstüne yapıştırsak tutar mı ? Konu hakkına bilgisi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.
Dyson dahil güçlü yapıştırıcılar da olsa çıkarmak mümkün lakin işi iyi yapmak lazım :)  

örneğin gaz yağı iyi sonuç verecektir bu gibi işlemlerde. (y)

Kaplama üzerine benim 4 parça spoiler uçtu
Bugün bagaj kapağı üzerine taktırdım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaplama üzerine benim 4 parça spoiler uçtu
Bugün bagaj kapağı üzerine taktırdım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kaplamaya tutunamadığı için mi uçtu yoksa kaplamayı yırtıp mı uçmuş? Ben de Bi sonraki yaptığımda kaplama üstüne yapmayı düşünüyordum 

Geri
Üst Alt