Siz olsanız hangi aracı alırsınız?

İlan sahibinin numarasını aldıysanız bir mesaj atıp yoklayın bence. İlan Kayseride denilmiş bende merak ettim şimdi. 

Araç satılmamış 3 kişiyle görüşmüş. Kesiin bişey diyemiyorum diyor. Bakmaya gidiyorlardır şimdi muhtemelen araca

Araç satılmamış 3 kişiyle görüşmüş. Kesiin bişey diyemiyorum diyor. Bakmaya gidiyorlardır şimdi muhtemelen araca
Hayırlısı olsun hocam. Turmerik sarı biraz daha boya vs açısından zor bir renk. Satarken de çok fazla tercih edilmiyor açıkçası. Haziran'a kadar vaktiniz varmış, aramaya devam. Bulursunuz inşallah gönlünüze göre bir araç.

İlandan niye kaldırmış o zaman? Satılmadıysa? 

Çokta kıymete bindirmeyelim aracı!

Daha ne fırsatlar çıkarrrr

@Savatage @AhmetCakmak   İnşallah aynen daha vaktim. Hayırlısıyla ben de aranıza katılırım umarım.  Bu arada dün yetkili bayii ile görüşüp ellerinde 1.0 highline var mı ya da fiyat veriri misiniz diye görüştüm. Adam bana fiyat veremeyiz çünkü bayimizde yok dedi. Önümüzdeki ay felan getirmeyi düşünüyomusunuz dedim  1.0 highline pek tutulmuyor dedi. Gerçekten de öyle mi? Ben highline ve 1.0 kombinasyonunun iyi bir kombinasyon olduğunu düşünürdüm hep ve aramalarımda da önemli bir yere sahip 1.0 highline. 

Yine gidip 1.6 ya mı bakalım illa bu milletin dizel sevdasına.:)

@Savatage @AhmetCakmak   İnşallah aynen daha vaktim. Hayırlısıyla ben de aranıza katılırım umarım.  Bu arada dün yetkili bayii ile görüşüp ellerinde 1.0 highline var mı ya da fiyat veriri misiniz diye görüştüm. Adam bana fiyat veremeyiz çünkü bayimizde yok dedi. Önümüzdeki ay felan getirmeyi düşünüyomusunuz dedim  1.0 highline pek tutulmuyor dedi. Gerçekten de öyle mi? Ben highline ve 1.0 kombinasyonunun iyi bir kombinasyon olduğunu düşünürdüm hep ve aramalarımda da önemli bir yere sahip 1.0 highline. 
Hocam aralarında çok fazla fiyat farkı olmadığı için 1.0 Highline alana kadar 1.4 Highline alma tercihi öne çıkıyor. Arasında liste fiyatı 15 bin lira oynuyordu 2018 model liste fiyatlarında. Şuan 2. el piyasası baya karışık, uygun fiyatlı araçlar 1 haftaya kalmadan satılırken geçen sene ilanlarda karşıma çıkan araçlar halen ilanda. Keyfi satıcı çok.

Bence arac renk olarak fiyat olarak cok güzel.Dsg ise cok iyi fiyat.1.0 dsg Beyaz kullanıyorum dizeli aramiyorum diyebilirim.Hizlanma gidis çekiş çok memnunum.Zaten 10 15 bin km yapiyormusunuz dizele gerek yok derim.Tabi tercih sizin.Pazarlikla 100 bine gelir😉

Eğer ikisi arasında soruyorsanız: 1.0 DSG derim.

Hem 1.4 tsi hemde 1.0 tsi kullanıcısıyım yakıt olarak fark yok dizel seçeneğinden ziyade 1.0 tsi tercih ederim performans olarak ta tatmin edecektir sizi beklentinize göre tabi ki

Geri
Üst Alt