ANKET- Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

• Dunlop Sportmaxx RT

Kullanılan: 31 11.9%
  • Hankook Ventus S1 Evo2

Kullanılan: 70 26.9%
  • Michelin energy saver

Kullanılan: 37 14.2%
  • Continental ContiEcoContact 5

Kullanılan: 34 13.1%
  • Bridgestone turanza ER300

Kullanılan: 17 6.5%
  • Pirelli Cinturato P7

Kullanılan: 35 13.5%
  • Goodyear Vector 4seasons

Kullanılan: 6 2.3%
  • Dunlop Sport BluResponse

Kullanılan: 21 8.1%
  • Bridgestone Potenza S001

Kullanılan: 9 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    260
apollo66 dedi:
20 EKİM 2015 Golf 1.4 tsi 125 hp highline aracımda Hankook Ventus S1 Evo2 225/45/17 lastik geldi. Zaten Mıchelin Cross Climate lastik alacağım için çok üzülmedim. Bu arada 740 km yaptım lastikle... İlana koydum.İhtiyacı olan iletişime geçebilir.
Foruma hoş geldiniz hocam. Testlere bakılırsa kendileri kötü lastik değil aslında. Tabi mişlenin yeni lastiği hoş görünüyor.

mandufla dedi:
20 EKİM 2015 Golf 1.4 tsi 125 hp highline aracımda Hankook Ventus S1 Evo2 225/45/17 lastik geldi. Zaten Mıchelin Cross Climate lastik alacağım için çok üzülmedim. Bu arada 740 km yaptım lastikle... İlana koydum.İhtiyacı olan iletişime geçebilir.
Hocam ilk önce hoş geldiniz demek isterim. kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız seviniriz :)

14 ekim de teslim aldım aracımı. Pirelli P7 ile geldi. 225/45/17 dijon jant.

Okuldaki öğretmen arkadaşın biri sordu lastiği. Ona da pirelli ile geldi deyince "takvimini de yollamışlar mı?" diye sordu. :D
hoşbulduk. ismim Abdullah. tokat ta sağlık personeliyim. aracı İstanbul general oto da buldum aldım. sipariş değildi yani. takvim falan yoktu :) bizim lastikler takvimsiz:)

@apollo66

Hocam tekrardan hoş geldiniz ailemize. Hayırlı olsun aracınız. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

yusuf dedi:
Foruma hoş geldiniz hocam. Testlere bakılırsa kendileri kötü lastik değil aslında. Tabi mişlenin yeni lastiği hoş görünüyor.
hoşbulduk kardeşim. tokatta kış çok çetin geçmiyor. michelin biraz araştırdım işimi görür diye umuyorum. erzurumda yaşasam belki kış lastiğini ayrı alırdımda. her sene sök taklardan usandım. deseni biraz hoş gelmedi mıchelinin ama bakalım. bu arada bütçeme katkısı olsun diye üzerindeki lastikleri değerlendirmek istedim

apollo66 dedi:
hoşbulduk kardeşim. tokatta kış çok çetin geçmiyor. michelin biraz araştırdım işimi görür diye umuyorum. erzurumda yaşasam belki kış lastiğini ayrı alırdımda. her sene sök taklardan usandım. deseni biraz hoş gelmedi mıchelinin ama bakalım. bu arada bütçeme katkısı olsun diye üzerindeki lastikleri değerlendirmek istedim
çok teşekkürler kardeşim. iyi dileklerin için sağolasın.artık bu forumun müptelası olacağım galiba

Moderatör tarafında düzenlendi:
mandufla dedi:
Hocam ilk önce hoş geldiniz demek isterim. kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız seviniriz :)

14 ekim de teslim aldım aracımı. Pirelli P7 ile geldi. 225/45/17 dijon jant.

Okuldaki öğretmen arkadaşın biri sordu lastiği. Ona da pirelli ile geldi deyince "takvimini de yollamışlar mı?" diye sordu. :D
Değerli hocam;

Eksik olmayın...

Gecenn bir yarısı sesli güldüm sayenizde...

s=yerlerde s=yerlerde

Rahmetli dedi:
Kasım sonu teslim edilecek araçların üzerinde gelecek lastiklerin yaz lastiği olma şansı varmı ?

yoksa 4 mevsim mi veriliyor ?
Değerli Hocam;

Tamamen kadere ve kısmete bağlı.

yazın dört mevsim lastikle teslim edildiğine göre sanırım tersi de mümkündür...

Henüz nasıl bir düzenliliğe sahip olduğu ve hatta düzenliliğe sahip olup olmadığı konusunda fikirlerimiz netleşemedi.

Anladığımız kadarıyla üretim bandındaki belli parti üretilenlerde belli lastiklerin bulunduğu şeklinde.

Not: Müsaadenizle sorunuzun yanıtını ilgili konu başlığına taşıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
32aab486fbc28032407131fb2f9fcb05.jpg
Bu yaz başıma gelmişti.bir suikastmı acaba yoksa doğal olarakmı olmuştur.inşaat yolundan falan geçmiştim o gün.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck

Geçmiş olsun.

Sadece 1 kez lastiğime vida saplandı. O da Çiğlide hastane ziyaretine gittiğimde oldu. İnşaat görünürde yoktu ama yolumun üzerinde.

Onu da lastikçiye lastik havalarını kontrole gittiğimde fark ettim.

3 Ağustosta teslim aldım marka Hankook ama hangi tip aklımda kalmadı. Hankook kalitesi konusunda fikir sahibi arkadaşlarda yazsa güzel olur.

Birde sağ arka lastiğimde her hafta basınç kaybı sıkıntım var lastikçi patlak bulamadı sibop değişti ama sonuç yine aynı daha profesyonel bir yere mi gitmeli acaba?

@asturias

Hocam sürekli basınç kaybı varsa illa bir yerine birşey batmıştır. Tekrar kontrolde fayda var.

Temmuz ayında üretilen aracımın üzerinde Goodyear Vector 4seasons lastik var.

Merhaba

6 Aralık 2015 Continental ContiEcoContact 5 ile geldi.Yaz lastiği 205 -55- 16 91V.Antalya için ideal sanırım.

SAYGILARLA

Geri
Üst Alt