ANKET- Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

Golf'ünüz Üzerinde Hangi Marka Lastikle Geldi

• Dunlop Sportmaxx RT

Kullanılan: 31 11.9%
  • Hankook Ventus S1 Evo2

Kullanılan: 70 26.9%
  • Michelin energy saver

Kullanılan: 37 14.2%
  • Continental ContiEcoContact 5

Kullanılan: 34 13.1%
  • Bridgestone turanza ER300

Kullanılan: 17 6.5%
  • Pirelli Cinturato P7

Kullanılan: 35 13.5%
  • Goodyear Vector 4seasons

Kullanılan: 6 2.3%
  • Dunlop Sport BluResponse

Kullanılan: 21 8.1%
  • Bridgestone Potenza S001

Kullanılan: 9 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    260

Lastikler 2 ay önce hankook ventus prime 2 olarak geldi.

2012 nisan michelin energy saver

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 agustos 2015 goodyear vektor 4 mevsim lastiği ile geldi...  geçen gün goodyear bayisine gittim lastiği beğendiler ve iyi bir lastik olduğunu söylediler. Güvenlik açısından faydalı oldugunu belirttiler.

blackfear13 dedi:
3 agustos 2015 goodyear vektor 4 mevsim lastiği ile geldi...  geçen gün goodyear bayisine gittim lastiği beğendiler ve iyi bir lastik olduğunu söylediler. Güvenlik açısından faydalı oldugunu belirttiler.
25 Ağustos teslim aynı lastik ilk izlenimlerim olumlu kaliteli bir lastik? Kış lastiği düşünüyor musunuz arkadaşlar.?

@Orhan Hoca

Hocam araçlar önden çekişli olduğu için önler daha çok aşınıyor. Bir dahaki bakımdan sonra lastikleri yer değiştirin derim ben. ön sol arka sağ ile ön sağ arka sol ile :) Böylece tüm lastikler aynı anda biter.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ağustos başı teslim aldım.Lastikler  hankook ventus prime 2 olarak geldi.

Goodyear 225/45 R17 91Y Eagle F1 Asymmetric 2 ile değiştirdim.

Hk80 dedi:
25 Ağustos teslim aynı lastik ilk izlenimlerim olumlu kaliteli bir lastik? Kış lastiği düşünüyor musunuz arkadaşlar.?
2@Hk80Ben çukurovada yaşıyorum bu lastik buralarda kış lastiği yerine kullanılabilir.

225/45/R17 Dunlop Sport maxx RT geldi. Oldukça memnunum. Yola çok sağlam tutunuyor ve çok sportif bir sırt deseni var.

20 EKİM 2015 Golf 1.4 tsi 125 hp highline aracımda Hankook Ventus S1 Evo2 225/45/17 lastik geldi. Zaten Mıchelin Cross Climate lastik alacağım için çok üzülmedim. Bu arada 740 km yaptım lastikle... İlana koydum.İhtiyacı olan iletişime geçebilir.

apollo66 dedi:
20 EKİM 2015 Golf 1.4 tsi 125 hp highline aracımda Hankook Ventus S1 Evo2 225/45/17 lastik geldi. Zaten Mıchelin Cross Climate lastik alacağım için çok üzülmedim. Bu arada 740 km yaptım lastikle... İlana koydum.İhtiyacı olan iletişime geçebilir.
Hocam ilk önce hoş geldiniz demek isterim. kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız seviniriz :)

14 ekim de teslim aldım aracımı. Pirelli P7 ile geldi. 225/45/17 dijon jant.

Okuldaki öğretmen arkadaşın biri sordu lastiği. Ona da pirelli ile geldi deyince "takvimini de yollamışlar mı?" diye sordu. :D

Geri
Üst Alt