selam arkadaşlar benim bir sorunum var 2016 golf 7 telefon hizmet dışı

alkan77

Yeni Üye
İsim
ferhat
yazılımını güncelldiğim halde bir türlü sorunu bulamadım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz 

@alkan77 hocam önceden varmıydı bozuldu?, birde nasıl bir yazılım güncellemesi yaptınız? Cihaz standart cihazımı discovery pro mu? 

Doğuş Oto da güncellendi  önceden 1 veya 2 defa yaptı sora hiç gelmedi  dil almancaya donuyordu

yazılımını güncelldiğim halde bir türlü sorunu bulamadım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz 
Selamlar, benimde başıma gelmişti, sistemi fabrika ayarlarında sıfırladım, telefon dan da araç eşleşmesini silip tekrar eşleştirdim oldu. yazılım vs işi hiç olmadı.

Nasıl sısıfırlanır bilmiyorum  yardımcı olurmusunuz  birde öyle deneyim 

Aynı sorun bugün aldığım Golf 7 2015 de de var. Nasıl bu sorunu halledeceğiz. Hallede bilen varmı?

Aynı sorun bugün aldığım Golf 7 2015 de de var. Nasıl bu sorunu halledeceğiz. Hallede bilen varmı?
Merhabalar, aracınızdaki pakette bluetooth olmayabilir. Yüklü olmayan bir hizmeti açmanız durumunda size verdiği bir hata türü. 

@yavuzbattal Konu hakkında açıkcası pek bilgim olmadığından dolayı konuyu detaylandırmak istiyorum. Direksiyon üzerinde tüm tuşlar mevcut.

1: Bu tüm tuşlar olması telefon bağlantısı yapa bileceğim anlamına gelmiyormu?

2: Yada direksiyon üzerinde tuşlar var ama xxx bir parçamı almak gerekiyor.

3: Veya bilgisayar yordamı ile özelliğin açılmasımı gerekiyor?

@casper659 Aracın paketi ve medya sisteminin kodu nedir? sistem bilgilerinden bunu bulabilirsiniz

@casper659 Tüm tuşlar comfortline araçların hepsinde standart maalesef. Haliyle orada olan tüm tuşlar fonksiyonel değil. Daha önceki sahibine sorabilirsiniz, yok ise medianın değişmesi gerekecektir.

@casper659 

2015 comfortline araçta direksiyon tuşları tam olmasına rağmen teyp ünitesinde bluetooth olmaması nedeniyle "telefon hizmet dışı" yazar. fabrika çıkışlı olarak böyle geliyor.

bluetoohlu cihaz takarsanız ve kodlama yaparsanız o ekranda telefon geliyor.

ben carplayli çin  malı golf 7.5 teybi aldım. kodlama ile birlikte orta ekrandaki telefon menüsü açıldı. direksiyondaki telefon tuşları da aktif hale geldi. 

Geri
Üst Alt