Direksiyon Kolonu ?

Ugur037

Üye
İsim
Uğur
Merhabalar, Bugün servise gittim direksiyondan gelen çıt sesinden dolayı ve sorunun direksiyon kolonundan oldugunu söylediler(2.000 TL) hafif çıt sesi 

bunun tamiri yokmu tamir olmazmı kolon ?

@Ugur037 hocam bence iyi niyeti zorlayın başka servis deneyin olmadı direksiyon kutusunun iyi niyete girdiğini biliyorum daha ucuza yaptırcağınıza eminim 

Bu arızayı yaşan yokmu ?

@Ugur037 Merhaba. Aynı citlar bende de mevcut. Ay sonunda garantim bitiyor,  o yuzden yarın sabah doğusa gideceğim inşallah. Garantisi bitip de masraf yaparak yaptırana hiç sahit olmadım. Sorun olarak pratikte, sadece ses konforsuzluğu olduğu için kimse masraf yapmıyor. Garantisi olup, rahatsız olan da servise götürüyor. Bir yıldan fazladır bu ses ile kullanıyorum, garantisi bitmek uzere oldugu için, garantiden dolayı götüreceğim.

Bende yaklaşık 1 yıl önce direksiyonu düşük hızlarda şehir içinde çevirirken manevra esnasında gelen düşük amplitüdlü çıt çıt seslerinden dolayı servise gittim. Direksiyon kolonundan kaynaklandığını söylediler. Garanti kapsamında ayar yapılarak sorunum çözüldü. Başka bir serviste şansınızı denemekte fayda var.

@Ugur037 hocam merhaba,

bendede özellikle son 1 aydır var aynı durum.Bende servise gideceğim maltepe erel ebakalım ne diyecekler.Benim bilgi sahibi arkadaşlara bir sorum olacak.Araçta yay var bundan dolayı sorun çıkarırlar mı?sizce??

@Emergency çıt sesleri vardı degilmi hocam hafif çıt çıt şırnak servis degişim dedi anlamıyorlar çok zaten yagladılar sadece bakalım batmanı aradım ayarlama durumu var dediler bilmiyorum hocam can sıkıcı 

Geri
Üst Alt