Yeni Toureg Mini Showroom İncelememiz

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
Gecen gittigimde gordum ve hemen video cektim, ozellikle multimedya golf8 icin öncu olacaktir diye düşünüyorum.

1.100.000₺ olan etiket fiyatinin 750.000₺ sinin vergi ,arabanin kendi fiyatininda 350₺ olmasi cok korkunc

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizlerin yakından uzaktan alakamızın olamayacağı fiyatlar bunlar...

Hani evin arka bahçesinde bir küp Osmanlı altını bulsam sırf bu uçuk ÖTV+KDV yi devlete kaptırmam zorrr....(rüyamda kendimi touareg alırken görsem , rüyayı uzatıp kaporayı geri alır vazgeçerim)

2 yıl önce engelli ötv muafiyetlilere üst fiyat sınırlaması yoktu? Bu aracın etiket fiyatı 1.100.000 lira iken %160 ötv siz sadece %18 KDV li 417.000 liraya mal ediliyordu eski yasaya göre?????

Engelli var bir tekerlikli sandalyeye muhtaç olan!! 

Engelli var yasa keşke değişmeseydi de yeni toureg  alsaydık diyen

Hayat !! engelli veya sağlıklı !! Herkese nankör...

Gayet güzel olmuş emeğinize sağlık Hocam.

Araç için şu yorumu yapmadan geçmek istemiyorum, Her şey yapılmış düşünülmüş lakin vw şu direksiyon olayında halen ısrarcı oluyor :)  

Parası olup dikkat çekmek istemeyenlere iyi seçenek çok arabayla içli dışlı olmayanlar tiguan sanıyor 😂 vergi sistemi olmasaydı belki touregtutkusu olacaktı formun ismi, 

Bu arada ayıptır 1 milyonluk araba depo boş 😂 1 milyonu verip 5lt damacana ile gideceksin teslim almaya 😂

Geri
Üst Alt