Golf HighLine 2019

umut01

Üye
İsim
umut
Herkese merhabalar;

Arkadaşlar, bundan 6 ay önce golf comfortline aracım vardı.. (profil resimdeki araç)

bunu satıp sıfır leon xcllence almıştım, açıkcası aracımdan memnunum.. bu zamana kadar bana bir sıkıntı yaşatmadı.

leon'u muhtemelen pazartesi yada salı günü satacağım..

2019 higline almaya karar verdim.. geri görüş  kamerası ve sanruflu.. 

haftaya kısmetse tekrar aranıza döneceğim.. tekrar herkese keyifli forumlar..

Herkese merhabalar;

Arkadaşlar, bundan 6 ay önce golf comfortline aracım vardı.. (profil resimdeki araç)

bunu satıp sıfır leon xcllence almıştım, açıkcası aracımdan memnunum.. bu zamana kadar bana bir sıkıntı yaşatmadı.

leon'u muhtemelen pazartesi yada salı günü satacağım..

2019 higline almaya karar verdim.. geri görüş  kamerası ve sanruflu.. 

haftaya kısmetse tekrar aranıza döneceğim.. tekrar herkese keyifli forumlar..
Anahtarsız çalıştırma da olur inş

Hayırlı olsun Hocam sizlerin adına. 

En son hifghline 2019 model beyaz gerş görüş  ve cam tavanlı araç için 165 bin tl teklif vermişllerdi 

Bilgi olması açısından Fiyat ne kadara alıcaksınız yeni aracınızı? Teşekkürler iyi forumlar.

Şimdiden hayırlı olsun hocam.

Anahtarsız çalıştırma da olur inş
Şuanlık gelen araçlarda sunroof+geri görüş opsiyonu dışında Highline satışı yokmuş hocam. Eğer özel istenirse de gelmesi ayları bulacaktır muhtemelen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak  üstad, aracımda sanruf, gündüz ledi ÇİFT J olacak..ve   geri görüş   kamerası olacak.. opsiyon olarak bunları aldım. 

anahtarsız giriş istedim fakat 3 ay beklersin dediler.. bende vazgectim.. birde otomatik oluşu bana yetti açıkcası

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak  üstad, aracımda sanruf, gündüz ledi ÇİFT J olacak..ve   geri görüş   kamerası olacak.. opsiyon olarak bunları aldım. 

anahtarsız giriş istedim fakat 3 ay beklersin dediler.. bende vazgectim.. birde otomatik oluşu bana yetti açıkcası
Forumda teklif alanlarda geri görüş ve sunroof dışında opsiyon bulamamıştı arkadaşlar. Demekki bazı bayilerde çift j opsiyonu da varmış. Sağolun bilgiler için hocam.

@Ender aracı alim daha detaylı bilgi vereceğim hocam.. kısmetse hafta içi olacak inşallah.. 

almadan net bilgi vermek istemem.. 

Hayırlısı olsun umut01 hocam. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Motor seçeneği olarak neyi seçtiniz.

Geri
Üst Alt