Golf 6 için Mk7 Anahtarı

aknskn

Üye
İsim
Akın
Merhaba arkadaşlar. Golf 6 aracım için golf 7 tipi anahtar almak istiyorum. Boş kabı alsam anahtarın içi uyum sağlar mı? Sağlamazsa o tip anahtarı kullanmam için ne yapmam lazım?

Ya da Çin'den içi dolu mk7 anahtarı alsam VAG COM ile kendim kodlayıp yedek anahtar olarak kullanabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. Golf 6 aracım için golf 7 tipi anahtar almak istiyorum. Boş kabı alsam anahtarın içi uyum sağlar mı? Sağlamazsa o tip anahtarı kullanmam için ne yapmam lazım?

Ya da Çin'den içi dolu mk7 anahtarı alsam VAG COM ile kendim kodlayıp yedek anahtar olarak kullanabilir miyim?
İçi uyum sağlamıyor malesef. Ama ankarada 2012 poloya mk7 anahtarı yaptırmıştık geçen sene 180 liraya falan. 

yedek anahtar olarak yaptırdınız yani.

yedek anahtar olarak yaptırdınız yani.
Evet 3. Anahtar olarak yapılıyor yani. 

Aliexpress’te direk sök tak şeklinde mk6 için mk7 görünüm anahtar kutuları mevcut.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bahsettiğiniz anahtar kutusu mk6 anahtarları ile uyumlu değil. Sadece mk5 lere oluyor. 

İmmobilizer kısmını halledecek bir usta bulunursa anahtarın devre kısmınıda halledebilirler diye düşünüyorum doğru anahtarcıyı bulman lazım ve muhtemelen anahtarcılarda zaten vardır golf 7 anahtarı bi zamanlar golf 6 için olanını almıştım anahtarcıdan içinde devresi falanda vardı

@neboland buyurun hocam 

US $4.36  10%OFF | KEYYOU 3 Buttons Folding Flip Remote Key Shell Cover With Blade for Volkswagen VW Golf 7 Jetta Passat Beetle Polo Bora
https://s.click.aliexpress.com/e/5tHsuRQ

Örnek olarak attım linki. Daha uyguna bulursanız alabilirsiniz. Ama alırken tuşun iç kısmı beyaz veya normal olanı var artık hangisini isterseniz. 

Geri
Üst Alt