Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

Highline araçlarda torpidodaki ünite soketi orta kısıma alınıp tak çalıştır yapılabilir. Evet bir de çerçeve almak gerekiyor. Konudaki ürünlerden birisi 3 tuşlu, diğeri ise yeni tip olduğu için highline aracınızda da 4 tuşlu cihaz olduğu için çerçeve uymaz.
Yeni tip olandan alacağım hocam. Üniteden sadece kablo çekeceğiz doğru mu anladım? Çerçeve de alırım problem değil fakat takınca uyumsuzluk olur mu diye de korkuyorum açıkçası, alınca elimde de patlama ihtimali var.

Yeni tip olandan alacağım hocam. Üniteden sadece kablo çekeceğiz doğru mu anladım? Çerçeve de alırım problem değil fakat takınca uyumsuzluk olur mu diye de korkuyorum açıkçası, alınca elimde de patlama ihtimali var.
Takılır sorunsuz şekilde. Yeni konu açıp Highline’a takan arkadaşlardan da bilgi edinebilirsiniz. 

Eski başlıklarda 1 numaradaki cihazın gündüz farı açma kapama ile bir kaç menüsünün olmadığı geçmiş hala durum aynı mıdır acaba

Bir kaç gün önce sanki arayan vardı diye gözüme çarpmıştı...Az önce denk geldim direkt sipariş geçtim. Umarım uyumludur. Ve 1'er adetde mat altlık ve yanlıkta sipraiş ettim. Maksat ufakta olsa değişiklik =)

Plastik Tuş Takımı
Görsel;

fgluuQ.jpg

Mat altlık Ve yanlıkhttps://tr.aliexpress.com/item/32963243413.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.19df4c4dvCCjd3
Görsel;
LH322k.jpg

Bir kaç gün önce sanki arayan vardı diye gözüme çarpmıştı...Az önce denk geldim direkt sipariş geçtim. Umarım uyumludur. Ve 1'er adetde mat altlık ve yanlıkta sipraiş ettim. Maksat ufakta olsa değişiklik =)

Plastik Tuş Takımı
Görsel;

fgluuQ.jpg

Mat altlık Ve yanlık
Görsel;
LH322k.jpg

Uyumlu. Aynısını bende almıştım sadece plastik tuş kısmını.. vw amblemi kötü durumda aslında onu değiştirmek lazımda işte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hala merak ediyorum 6.5 mqb cihazında araç durumu görüntülenebiliyor mu diye?

Mib 6.5 geldi tuşlar vs aktif ancak kodlama yapılamadı cihazda sorun olabileceğini söyledi eleman. Bir de hline pakete göre olduğunu söyledi kodlamanın senin araç midline p. ondan sorun olabilirde dedi. Bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan yada tavsiyesi olan var mı acaba

merhabalar ben de bir golf tutkunuyum .Aracım 2014 golf 7 midline plus 1.2.genel anlamda aracımdan memnunum ancak far aydınlatmasından pek memnun değilim.farları değiştirmek istiyorum .çift u led gibi.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba arkadaslar 6.5 '' mib cihaz kullananlar , cihazin ses cikislari aracin orjinal hoparlorlerinde bir ses kaybina sebep oluyor mu ? birde genel anlamda cihazdan memnun musunuz ?

Aliexpress ten son zamanlarda media cihaz alıp gümrükte sorun yaşayan oldu mu. Aliexpreste fiyatlar Türkiye ye göre yarı yarıya hesaplı. Ama gümrükte gelen vergi ile cazipliği kalmıyor. Son 6 ay içinde alan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

@egebuca Gümrükte artık vergisiz geçme olasılığı neredeyse yok hocam. Yurtiçinden makul 1200-1300 lü rakamlara alınabilir.

@egebuca ben yılbaşından önce 6.5" carplay cihazı aldım 477₺ lik ürüne 250₺ civarı vergi ödedim teslim aldım. Kredi kartı Ekstre çıktınız ile gidin vergi için çağırdıklarında sizi.

Geri
Üst Alt