Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

Tamamdır kablom var deneyeceğim. Teşekkürler.

@mbonat O bmw dekiler ne işe yarıyor bilmiyorum ama, bu ürünler yağmurlu havalarda yan aynalarda su tanecikleri oluşmasını önlüyor.  Ali Express e girip arama bölümüne "Rain window" yazıp ilk çıkan ürünün videosuna bakabilirsiniz. 

@mbonat O bmw dekiler ne işe yarıyor bilmiyorum ama, bu ürünler yağmurlu havalarda yan aynalarda su tanecikleri oluşmasını önlüyor.  Ali Express e girip arama bölümüne "Rain window" yazıp ilk çıkan ürünün videosuna bakabilirsiniz. 
Hocam ortadaki kararan ayna gibi göz almasını önlüyor . Zaten aynalarımızda ısıtma var su taneciği olussa bile kısa sırada buharlaşıyor.

@mbonat Isıtma olmayanlar var. Bende de ısıtma var o tamam ama ben yan camlar içinde büyük olanı alıp yapıştırmayı düşündüm. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak hocam arkadaşınızın aldığı ürün neydi ve paket üzerinde satış tutarı ne kadar gösterilmiş bi bilginiz var mı? Bu konuyla bayadır ilgileniyorum her türlü tecrübeyi derlemeye çalışıyorum:))  

1. GOLF 7 MIB 6.5 CİHAZ

Link: https://tr.aliexpress.com/item/32862529214.html

Bu cihaz için direksiyon tuşlarını aktif etme kodu nedir arkadaşlar? Paylaşabilir misiniz? 

@brsbykr 

Direksiyon ses tuşları için 

5F --> Adaptasyona --> Aramaya MFL yazın

Gen2 MFL diye bir kodlama var onu açın.

asd.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt