Aliexpress'ten Alınabilecek Cihaz ve Güzel Opsiyonlar Listesi

Hocam bende comfortline var ben zaten üstteki ürünü alacağım fakat arkadaşta midline plus var. Onlarda camın değişmesi gerekiyor diye biliyordum. Bunda ekstra bir durum mu var?
Bir de 10.maddedeki ürün için 8 inç yazıyor ama normal 5 inçlere, 6.5 inçlere de uyuyordur diye düşünüyorum? Alacak arkadaşların aklında kalmasın.

Hocam bende comfortline var ben zaten üstteki ürünü alacağım fakat arkadaşta midline plus var. Onlarda camın değişmesi gerekiyor diye biliyordum. Bunda ekstra bir durum mu var?
Bir de 10.maddedeki ürün için 8 inç yazıyor ama normal 5 inçlere, 6.5 inçlere de uyuyordur diye düşünüyorum? Alacak arkadaşların aklında kalmasın.
Sensör cama yerleşiyor normalde ve Midline Plus'da cama yerleşen yuva olmadığı için cam değişimi gerekiyor. Midline Plus için ayrı satılan ürün linkinde aşağıdaki fotoğrafta işaretlediğim şekilde ekstradan sensör kutusu yer alıyor. Yani camdaki yuva yerine Midline Plus için o kutu cama uygun yere yapıştırılarak aynı işlevi görmesi sağlanıyor. Bu sayede cam değişimine gerek kalmıyor. 

10. maddedeki komple trim seti dediğiniz gibi 8 inç için yazıyor ama satıcıyla iletişime geçilip mevcut ekranın ebatlarına göre olup olmadığını sorabilirsiniz. Muhtemelen 5 ve 6.5 inç için de farklı çerçevesi vardır. 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
7.5 kasa AliExpress teki carplayli multimedya ekranı ile geri görüş kamerası ni beraber çalıştırabilir miyiz?

@mustafacagri  Kapı aydınlatma ürün linkini sizin aldığınız yer ile değiştirdim fiyatı uygun diye. Sağolun hocam. :)  

@berkozturk Evet, geri görüş destekliyor konudaki cihazlar.

@mustafacagri  Kapı aydınlatma ürün linkini sizin aldığınız yer ile değiştirdim fiyatı uygun diye. Sağolun hocam. :)  

@berkozturk Evet, geri görüş destekliyor konudaki cihazlar.
Rica ederim hocam. Ben baya memnun kaldım. Gelen ürün zaten 4 adet aydınlatma+4 adet kablo seti+6 tane falan da kapıyı kartonunun tutunmasını sağlayan öpücük olarak tam set geliyor. Parçalar kabartmalı vw logolu, parça nolu falan geldi. Çindeki vw araçlar için olan üretimden ve büyük ihtimalle orjinal ürün. İçinde 4 adet de dipsiz ampülü takılı geliyor. Hani diğerlerine göre pahalı dahi olsa 2 3 dolar fazla verip alınmasını tavsiye ederim. Satıcı da çok ilgili hızlı cevap veriyor 👍

1. GOLF 7 MIB 6.5 CİHAZ

VAG grubunun vazgeçilmesi 6.5'luk cihazlar. Standart donanımlı Midline Plus ve Comfortline araçlar için büyük fark yaratır. Kesinlikle bu araçlar değişmesi gereken ilk donanım. Tak çalıştır şeklinde uyumlu. Bluetooth konuşma, müzik dinleme, geri görüş kamerası vs. destekler. Standart cihaza göre dokunmatik ve görüntü kalitesi de bariz şekilde iyidir.

Link: https://tr.aliexpress.com/item/BODENLA-cretsiz-Kargo-6-5-MQB-MIB-VW-Golf-7-I-in-Araba-Radyo-MirrorLink-MK7/32862529214.html
@AhmetCakmak Hocam, bunu alırsam anadolu yakasından nerede taktırabilirim bilginiz var mı? Bildiğim kadarıyla kodlama vs istemiyor ve soket sokete uyumlu. Herhangi bir oto elektrik işiyle uğraşan usta yapar mı?

@AhmetCakmak Hocam, bunu alırsam anadolu yakasından nerede taktırabilirim bilginiz var mı? Bildiğim kadarıyla kodlama vs istemiyor ve soket sokete uyumlu. Herhangi bir oto elektrik işiyle uğraşan usta yapar mı?
Cihazı diyorsanız, her yerde taktırabilirsiniz. Trimleri söktükten sonra geriye bir şey kalmıyor zaten. 2 tane trim sökülüyor.

1. maddede ki GOLF 7 MIB 6.5 CİHAZ hakkında bi kaç bilgi alabilir miyim? Bilgisi olanlardan.

Cihaz tak çalıştır şeklinde midir? 

Direksiyonda ki ses açma kapama vs gibi tuşlar çalışıyor mu?

İlerleyen günlerde geri görüş kamerası aldığımızda bu cihaza hiç bir çevirici vs olmadan bağlayabiliyor muyuz ? Yoksa bunun için ekstra bi kabloya ihtiyaç var mıdır?

1. maddede ki GOLF 7 MIB 6.5 CİHAZ hakkında bi kaç bilgi alabilir miyim? Bilgisi olanlardan.

Cihaz tak çalıştır şeklinde midir? 

Direksiyonda ki ses açma kapama vs gibi tuşlar çalışıyor mu?

İlerleyen günlerde geri görüş kamerası aldığımızda bu cihaza hiç bir çevirici vs olmadan bağlayabiliyor muyuz ? Yoksa bunun için ekstra bi kabloya ihtiyaç var mıdır?
Doğrudur hocam, cihaz tak çalıştır. Ses açma kapama tuşları vag kabloyla tanıtma sonrası çalışıyor. Kamera için de herhangi bir çeviriciye gerek yok, direkt destekliyor ünite. Hatta bazı satıcılar kamera için de ilgili bağlantı kablosunu yanında gönderiyor.

Geri
Üst Alt