Arkadaşlar aracımı satıyorum ne kadar eder bilgilendirir misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekk

Üye
İsim
Burak
Golf 7 Comfortline Manuel 2013 1.4 TSI 122 HP aralık çıkışlı Beyaz renk 81 bin km de boyasız sadece ön tampon değişiminden 2000 tl hasar kaydı var.Halojen Led kısalar,uzunlar sis farları var ekstradan.Ne kadara satabilirim acaba bazı teklifler var ama sizlerede bir danışayım dedim.Far,yağmur sensörü park sensörü var araçta.Difizör de var krom egzoz başlı.Birde oetinger spoiler.Tabi spoiler bi etki etmez fiyata.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 7 2012 2013 çıkışlı

Dizel

otomatik

55 bin km

f1 vites

kaza değişen tramer yok

xenon far

ışık paket

tungseng gri

85 bin liraya aldım sizce nasıl?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf Donanım olarak yusuf hocam far yağmur sensörü park sensörü var cruise control yok.Birde farlar LED.Fiyat artması içine ne gibi donanımlar eklemeliyim aracıma.Birde 1.4 1.2 den neden daha avantajsız yakıt açısından mı?

[mention=2]yusuf[/mention] Donanım olarak yusuf hocam far yağmur sensörü park sensörü var cruise control yok.Birde farlar LED.Fiyat artması içine ne gibi donanımlar eklemeliyim aracıma.Birde 1.4 1.2 den neden daha avantajsız yakıt açısından mı?
Hocam öncelikle aracınızı istediğiniz fiyata satarsınız inşaallah.

Yusuf hocam orjinal opsiyon donanımlı 1.2, 1.4 den daha fazla eder demek istedi diye düşünüyorum.

Farlar led konusuna gelince led değil ampuller değiştirilmiş sadece anladığım kadarıyla.

Aracınıza ait fotoğrafları eklerseniz daha detaylı ve doğru cevap verilebilir, hayırlı satışlar.

@bunyamin81 Hocam saolun.Evet LED ampuller var farın kendisi halojen.75-80 arası gider ozaman anladığım kadarıyla.

@yusuf Donanım olarak yusuf hocam far yağmur sensörü park sensörü var cruise control yok.Birde farlar LED.Fiyat artması içine ne gibi donanımlar eklemeliyim aracıma.Birde 1.4 1.2 den neden daha avantajsız yakıt açısından mı?
Hocam yakıt ve vergi olarak 1.2 biraz daha avantajlı oluyor. 1.4 highline olmadıkça fiyat olarak 1.2 ile aynı seviyelere inmek zorunda kalıyor. 

@yusuf Anladım hocam teşekkürler.Aracı satmama gerek kalmadı bunu satıp 60 bine bir araç alacaktım 60 bine istediğim bi tip araçta bulamadım.Elime para geçince highline a geçiş yapmayı düşünüyorum.teşekkür ederim ilginiz için.Konu kapanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt