İlk Günkü Gibi Yenilendik&Parladık. Lapiz Blue R-Line Detaling

Ender hocam benim gözüm durban arıyor bu araçta.
Teşekkürler Hocam. Kısmetse Pretoria Düşünüyorum Bu sefer . 3 defa Durban Kullandım yeri ayrı olsa da tadını çıkardık diyebilirim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsan şimdi binmeye, toz kondurmaya kıyamaz [emoji20] 
Kazasız belasız sürüşlerde kirletin [emoji4]  
Teşekkürler Hocam
Her ne kadar aracınızın üzerine titriyorsak da Araçlar Kullanılmak için. Gezeriz kirlenince de Temizlenir bir Tutku edasıyla.

Ender hocam maşallah güzel günlerde binin.Sıfırdan farkı kilometresi olmuş.
Çok Teşekkürler Hocam Sagolun. Yeniledik km harici çok şükür

Mahmut Hocam Teşekkür Ederim.inşallah ilk fırsatta Yanina uğrayacağım .Adana ya çok gider gelirim genelde. Görüşmek üzere Hocam

Herzaman beklerim hocam

Siz de amma kötü bakmışsınız arabaya , artık az özen gösterirsiniz güzel olmuş 😅

benim araç 2015 Ağustos çıkışlı , dün  aracı Yıkatırken eleman yeni gelmiş sanırım , bende telefonla meşgulken ilk defa araca fırça değdi 4 yıla rağmen içim cız etti 🥺  

@EnderHocam gayet güzel görünüyor. Ustamızın eline sağlık. Söylediğiniz gibi @AdanaDetailing Mahmut usta da şüphesiz işinin ehlidir. Aracıma 1 yıl önce seramik yaptırmıştım. 1 yıl sonrasında dahil yapılan işlemden son derece memnunum. Aracınızı güle güle keyifle kullanın.

Maşallah hocam, aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın. Fiyat olarak ne kadar tuttu acaba?

İstanbul'da bu tür işlemler yaptırmak isteyenler varsa yer önerim Autospa Etiler ( Özkan Abi ) Bu işi çok iyi yapan bir çok yere eğitim veren bir insan, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Siz de amma kötü bakmışsınız arabaya , artık az özen gösterirsiniz güzel olmuş 😅

benim araç 2015 Ağustos çıkışlı , dün  aracı Yıkatırken eleman yeni gelmiş sanırım , bende telefonla meşgulken ilk defa araca fırça değdi 4 yıla rağmen içim cız etti 🥺  
Öncelikle Teşekkür ederim;

Değerli Hocam sanırım gözünüzden kaçmış Konusunda bahsetmiştim , Aracı bu hale getiren maalesef önceki sahibi Şimdi Araç ooh çekmiştir bizler gibi ilgili bir sahibi olduğu için :)  

dilerseniz 2015 model olan eski aracımın da forumda resmini görebilirsiniz, Tanıyanlar bilecektir Bende aracıma en az sizler kadar kıymet veren titiz ve temiz bir kullanıcı sayılırım. iyi forumlar dilerim.

@EnderHocam gayet güzel görünüyor. Ustamızın eline sağlık. Söylediğiniz gibi @AdanaDetailing Mahmut usta da şüphesiz işinin ehlidir. Aracıma 1 yıl önce seramik yaptırmıştım. 1 yıl sonrasında dahil yapılan işlemden son derece memnunum. Aracınızı güle güle keyifle kullanın.
Teşekkür ederim Hocam. Uygulama ustası çok önemli. Mahmut usta da gereğeni yapmış ki 1 yıl aradan sonra memnuniyetniz devam ediyor. Sizlerde güzel günlerde kullanın aracınızı selamlar iyi forumlar.

@yarar42 Teşekkür ederim Hocam.

Fiyat konusu aracın mevcut durumuna  göre değişse de  Ortalama 1000 ile 2000 bin civarı olabiliyor

Teşekkürler hocam . 1 Yıl sonra bunları duymak çok güzel güle güle kullanın şunu belirtmek isterim bunda sizinde payınız var sonrasında yapılan yıkamalar bu tür uygulamaların ömrünü ciddi oranda etkiler . 

Teşekkürler hocam . 1 Yıl sonra bunları duymak çok güzel güle güle kullanın şunu belirtmek isterim bunda sizinde payınız var sonrasında yapılan yıkamalar bu tür uygulamaların ömrünü ciddi oranda etkiler . 
Haklısınız Mahmut hocam evet. Ben teşekkür ediyorum çalışmalarınızda kolaylıklar.

@Negatiwe nasıl bir durban dan bahsediyorsun ? Üzerindekiler durban zaten.....Değil mi? 

Geri
Üst Alt