İlk Günkü Gibi Yenilendik&Parladık. Lapiz Blue R-Line Detaling

@Serkanasn Bu Konuda Elbette elimden geldiğince yardımcı olmayı isterim Güvenilir bir yer için yönlendirme önemli ve sorumluluk gerektiriyor. 

Maşallah Ender abi. Lapiz blue kendine gelmiş. :)  Kazasız belasız inşallah.

@AhmetCakmak Çok Teşekkür Ederim Ahmet. 

Aracın rengi Kendine geldi desem yeridir. işlem öncesinde bazen gölgede olduğunda aracımı Atlantik mavimi acaba diyordum :)  Lapiz Blue kendine geldi çok şükür.

Teşekkür Ederim Hocam Çok Sağolun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahane olmuş güle güle çiziksiz uzun yıllarda kullanırsın inşallah Ender abi👍

Çok beğendim, sonuç mükemmel görünüyor. Araba kendini bulmuş resmen :)) yapanın ellerine sağlık, kazasız belasız sürüşler yolculuklar 🙌

@Ender Hocam hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın . Aracı işini bilen birine teslim etmenize sevindim her zaman derim bu iş yapılacaksa hakkı ile yapılmalı veya yapılmamalı . Yapan ustamızın eline koluna sağlık . Hocam Adana'ya yolunuz düştüğünde tanışmak içinde olsa beklerim .

harika olmuş. son kaç diyon şimdi kardeş sen buna  :)

İnsan şimdi binmeye, toz kondurmaya kıyamaz :(  

Kazasız belasız sürüşlerde kirletin :)   

Ender hocam maşallah güzel günlerde binin.Sıfırdan farkı kilometresi olmuş.

@Ender bir ara bi konuda geçmişti sanırım bi konuşmak lazım, ankarada dby detailing ten bilgi aldım detaylı temizlik dahil olmak üzere boya koruma için 1000 TL istedi sanırım fiyatlar aşağı yukarı bu şekilde orası da çok tavsiye ediliyor.
Ankara icin Detayci Adam i tavsiye ederim.

Instagramdan bakabilirsiniz yaptigi araclara.

[mention=208]Ender[/mention] Hocam hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın . Aracı işini bilen birine teslim etmenize sevindim her zaman derim bu iş yapılacaksa hakkı ile yapılmalı veya yapılmamalı . Yapan ustamızın eline koluna sağlık . Hocam Adana'ya yolunuz düştüğünde tanışmak içinde olsa beklerim .
Mahmut Hocam Teşekkür Ederim.inşallah ilk fırsatta Yanina uğrayacağım .Adana ya çok gider gelirim genelde. Görüşmek üzere Hocam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt