Adams total interior detailer arıyorum

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Yaklaşık 1 kutu 1 sene gidiyor kokusundan mat oluşundan çok memnunum piyasadan bulamıyorum olanda 5 kilo ve 300 küsür yarım litrelik nerede satılır bilen varmı arkadaşlar 

@Beşiktaş1903

hocam merhaba,

bu ürünü aracın iç bölümünde her yerde kullandımızmı? F/p ı nasıl? Klasik apc lere göre daha mı iyi? Sulandırma yapıyormusunuz , hangi oranda?

@KaiZeN hocam ürün bana göre efsane çok pahalı olduğundan sadece ön göğüs ve kapı içlerinde kullandım, beni cezbeden tarafı mat oluşu ve uv koruması olması malüm araç herzaman kapalı alanda bulunmuyor, Efsane kokusuda bonus olarak sayılabilir. Sulandırma yok hocam kullanıma hazır, apc niyetine kullanmak biraz maliyetli aracımın diğer yerlerinde amway (8/2) kullandım şu anda Valet pro Carpet Cleaner kullanıyorum daha çok halı temizliği ,ayakların değdiği alt plastikler bagaj tarafı, ve su lekeleri için. Bulabilirseniz alın derim bu sistemde 1 seneden fazla kullanırsınız. 

@Beşiktaş1903

AF Spritz ile aynı özellikte o zaman. Akşam epey araştırdım. Yabancı forumlarda filan. Şuan af spritz kullanıyorum memnunum. Stok için alabilirim gerçi ama spritz ile karşılaştırılması varmi onu bulamadim. Eger daha iyiyse 5lt likte alabilirim, ordan bölerim size😊 problem yok. Ama biraz daha araştırmam lazim. @AdanaDetailing hocam ne der spritz ile karşılaştırılmasına? Kullandimi bilmiyorum.

Koch Chemie Top Star da çok iyi bir üründür. Adam’s yerine bunu da önerebilirim.

Arkadaşlar elimde spritz maalesef yok denecek kadar az hatta bitmiş olabilir . Size wax pro interior protection tavsiye ederim . Spritz ile hemen hemen aynı sonucu alırsınız fiyatıda uygun .

@DuzboruDownpipe doğrudur hocam ama ben araç için bir nevi favori ürünüm dediğiniz ürünüde bir ara deneyeceğim teşekkür ederim 

@Beşiktaş1903

Bu ara aracımı tamamen ve tam detaylı bir şekilde temizleme, yıkama için ürünler araştırıyorum. F/p açısından hangileri daha mantıklı karar vermeye çalışıyorum. İç aksamda hafif ve koruma içerikli bir ürün alırsam galon olarak size haber ederim hocam merak etmeyin 😉

Geri
Üst Alt