İç Trimleri Siyaha Çevirmek

mutlubey17

Katılımcı Üye

İsim
İsmail
Öncelikle herkese iyi günler. Kafamda bir fikir var sizinde görüşlerinizi almak istiyorum. Aracım midline paket olduğu için iç tirimler parlak siyah değil ve ben bunları parlak siyah yapmak istiyorum. Kaplama alıp yapmayı düşündüm kendi el becerimle ne kadar güzel olur bilemiyorum. Boyatmayı hatta kendim trimleri söküp kendim boyamayı düşündüm ama burdada Multimedya çervesi ve altındaki klima çervesi sadece bu ikisini sökebiliyorum. Diğer sağ ve sol havalandırma çerçeveleleri kapılardaki trimler bunlar nasıl sökülür bilmiyorum. Sizce napmalıyım ? Önceden böyle bir işe girişen oldu mu ?

Pert bir comfortline den çıkma parçaları topla git bir elektrikçi yada döşemecide montajını yaptır en azindan orjinal olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pert bir comfortline den çıkma parçaları topla git bir elektrikçi yada döşemecide montajını yaptır en azindan orjinal olur.
O parçaların hepsinin maliyati bu saydıklarıma göre daha fazla olucak hadi onu geçtim küçük bi ilçede yaşıyorum bizim arabaların hiç bir yerini kimse sökmüyor.

[mention=4155]mutlubey17[/mention] hocam gri trim çok hoş bence kıymetini bilin. 
Bende seviyorum aslındada siyahada hevesim var. En azından far anahtarının çevresinde parça ile sağ havalandırma çerçevesine uyguluyabilsem çünkü bizim orlarda gri renk bile yok tamamen plastik

Bende seviyorum aslındada siyahada hevesim var. En azından far anahtarının çevresinde parça ile sağ havalandırma çerçevesine uyguluyabilsem çünkü bizim orlarda gri renk bile yok tamamen plastik
Onlar için Çin'de krom çevçeve var.

Elimde far anahtari var piano black , arabamdan söktüğüm

Ben bu çerçeveyi far yükseklikten ayrı zannediyordum daha basit bir şeydi kafamdaki. Bunu alsamda bir maliyeti olucak sevabına vericek değilsinizya [emoji23] acaba ne kadar düşünüyorsunuz?
150₺ düşünüyorum hocam fiyatı 

Geri
Üst Alt