Golf MK7 far su alıyor

kurtuluş

Üye
İsim
kurti
arkadaslar merhaba ,halojen farımın durumu bu,baska bır aracın sürttürmesinden dolayı içine su alıyor,acaba sol ön far satılık varmı sitede,veya bu halojenleri led fara çevirsem ne kadar tutar

Ekli dosyayı görüntüle 19730

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba. Bende satılık orijinal far var ancak takım halinde vermeyi düşünüyorum. Farlar fabrikadan aracın üstünde gelen farlar. Ben U LED taktırdığım için fazlalık duruyor. İlgilenirseniz konuşalım. Bendekiler 2015 Golf 7 Comf aracın farları bu arada.

Hocam çifti set halinde 3500 ama tek alacaksan 1500 yaparım sana250 TL indirim olur. Farlar orijinal istersen doğuş otodan ya da aydoğanlardan vs yani servisten fiyat al karşılaştır. Forumda bazı arkadaşlar farların 400 tl olduğunu iddia ediyorlar o nedenle söyledim fiyat al diye.

@kurtuluş

Halojen farların çıkması tanesi 200-250 lira hocam. Kolayca bulabilirsiniz. Yukarıdaki arkadaş neyin çiftine 3500 lira demiş tam anlamadım. :)  

@larcensit anladım hocam tesekkurler,bir arastırma yapayım ben
Hocam araştırma yaparken dikkatli olun. Fırsatçılar çıkabilir karşınıza. Halojen far 500 civarı bulursunuz rahatça çıkma. 1000-2000 arasına bixenon bulunuyor. 3-4 civarında orjinal u led dahi bulunur çıkma :)

Hocam çifti set halinde 3500 ama tek alacaksan 1500 yaparım sana250 TL indirim olur. Farlar orijinal istersen doğuş otodan ya da aydoğanlardan vs yani servisten fiyat al karşılaştır. Forumda bazı arkadaşlar farların 400 tl olduğunu iddia ediyorlar o nedenle söyledim fiyat al diye.

@kurtuluş
Bu forumda birine kazık atmanız zor. Başka forumda şansınızı deneyiniz. 

Sahibinden'de satan bir sürü var hocam. ederi rakam tek far için en fazla 250-300 liradır. Daha fazla vermeyin.

Şu hocamız satıyor, üstelik size de yakınmış. @Beşiktaş1903

@kurtuluş 500 civarı halojen farın ederi anladım kadarıyla sağolun ,3-5 yere sorayım 

3000 liraya led far alırım yahu bu ne  :sofor:

@yusuf öyle bir derdim yok silah zoruyla da satmıyorum zaten. Servisten aldığım fiyata göre buraya yazdım.

Geri
Üst Alt