2014 1.2 golf telefon servis dışı ???

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
İyi akşamlar arkadaşlar aracim özel siparis verilmiş bir araç aldığım kişi en azından öyle dedi katlanır ayna hız sabitlme v.s mevcut direksiyon da sağ taraftaki tuşlara da telefon isarerine tıklayinca ekranda telefon servis dışı yazıyor bluemotion özelliği de tabi kullanamıyorum bunu en uygun şekilde nasıl aktif hale getirebiliriz teyibimi değiştirmem gerek yoksa basit bir işlemle aktif ediliyor mu bilgisi olan arkadaşım yardımcı olursa sevinirim saygilarimla 

İyi akşamlar arkadaşlar aracim özel siparis verilmiş bir araç aldığım kişi en azından öyle dedi katlanır ayna hız sabitlme v.s mevcut direksiyon da sağ taraftaki tuşlara da telefon isarerine tıklayinca ekranda telefon servis dışı yazıyor bluemotion özelliği de tabi kullanamıyorum bunu en uygun şekilde nasıl aktif hale getirebiliriz teyibimi değiştirmem gerek yoksa basit bir işlemle aktif ediliyor mu bilgisi olan arkadaşım yardımcı olursa sevinirim saygilarimla 
Hocam teyp değişmesi gerekli. Eski sahibi muhtemelen Bluetoothlu teyp aldı ama size satarken çıkarmış. 

@yusuf teyip değiştiğinde Bluetooth çalışacak fakat şu anda ben gündüz farı aç kapa gibi ne bileyim ambiyans aydınlatma katlanır ayna park esnasında ayna assagi insin gibi vs özelikleri şu anki teyibimden rahatlıkla yapıyorum teyip değişince de mevcut özelliklerimi kullabilirmiyim bilginiz varmidir ? 

size satarken bluetooth var demiş miydi veyahut ilan fotolarında veya siz aracı denerken orta konsoldaki ekran 3 tuşlu veya 4 tuşlumuydu dikkat etmiş miydiniz? 2015 temmuz üretimi öncesinde olanlarda standartta bluetooth yoktu. özel siparişse 4 tuşlu dizili 5'8 lik highline pakette kullanılan ekranı olması lazım. 

@radiation 3 tuşlu hocam bana satarken küçük bir problem var sanırım devre dışı dio demişti 2015 sonrası olduğunu biliyorum ben bi teyip fiyatlarına bakayım en iyisi :)

@yusuf teyip değiştiğinde Bluetooth çalışacak fakat şu anda ben gündüz farı aç kapa gibi ne bileyim ambiyans aydınlatma katlanır ayna park esnasında ayna assagi insin gibi vs özelikleri şu anki teyibimden rahatlıkla yapıyorum teyip değişince de mevcut özelliklerimi kullabilirmiyim bilginiz varmidir ? 
Hocam Çin'de satılan 6.5 Inc orjinal cihazlar var. Bunlardan alarak hem Bluetooth hem car play gibi özelliklere sahip olursunuz. Hem de dediklerinizi kullanabilirsiniz. Sadece dil ingilizce olarak geliyor  

Geri
Üst Alt