GOLF 7.5 modifiye yapımı

obasaq

Yeni Üye
İsim
Osman Başak
Öncelikle selamun aleykum. Burda benden daha tecrubeli olan kisiler var o yuzden yazmak istedim fikir almak istedim. Bende 2018 golf 1.6 tdi dsg highline var. Ben bi kac basit sey yaptim (bagaj ustu spoiler-karbon ayna kapaklari-dort cikis difuzor ve egzoz vs) ben araci dahada boyle guzel yapmak istiyorum. R tamponlar air suspansiyon tarzi seyler. Neler yapilabilir ve nerede yapilabilir hangi garage iyidir aradiklarimi nereden bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim. Ve soyle bi durum var. Aracim dizel fakat benim egzoz takintim oldugu icin benzinli araca gecmek istiyorum. 1.4 tsi 125 hp sizce ne yapmaliyim tavsiye edermisiniz. Yani tsiye karar verirsem tsi arac alip yapmaya baslicam ama siz daha iyi bildignz icin beni biraz aydinlatirsaniz ona gore tdi aracima yapmaya baslicam. Saygilar..

947B072C-6F03-4C09-9FB4-380E5CD68D56.jpeg

Değerli arkadaşım, bütçeni zorlayıp GTI alman daha mantıklı, oynanmış aracı satmak ta sıkıntı oluyor biliyorsun.

Saygılarımla

Hocam yazılımı karıştırmayın , bu aracı fişşek gibi yapacak şey çok belli Siyah jant , Mat gri kaplama ve mat kaplamayla gidecek piano black detaylar logo yazılar vb 35mm yay araç tamamdır.. hiç gerek yok tampona falan ben yaptım vallahi pişmanım hiç farklı gelmiyor artık gözüme boşuna yapmışım gibi çok büyük farklılık yaratan parçalar değil arabayı güzel yapan 3 şey, Renk Jant Trim bunları uyumlu yaparsan tampona falan gerk yok.

Geri
Üst Alt