Golf 7 Dynaudio Retrofit

Maşallah Hocam Sabırla ilmek ilmek işlenmiş bir iş çıkartmışsınız. Kendi aracimda Dynaduo Opsiyona mevcut birisi olarak içimden çok şükür aracimda iyiki var dedim. Ayrıca daha önceki araçlarında Muzik ses düşkünü olmadığımdan ses sistemine dair hiçbir şey yoktu desem yeridir Lakin Dyno sonrası Anladım ki Müzik dinlememişim. Artık keyfini yaşıyorum Müzikler kulağıma ayrı fısıldar oldular. Size de Hayırlı Olsun Güzel günlerde kullanın hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@VaneryGüzel çalışma yapmışsınız elinize sağlık. Bu işin bir de videosu olsaydı izlemeye doyamazdık heralde.birkaç sorum olacak standart ses sistemi kullanıyorm ama yüksek seste kapılarda titreşim oluyor sizdeki gibi yalıtım yapsam hazır sökülmüşkende sadece kapılara dyaudio hoparlör bulup taksam nasıl olur?

O kabloları bağlamayı geçtim kodlaması bile kolay kolay bulamayacağınız bir olay bu

Ne kadar retrofitteolsa çok zor bir olay , elinize sağlık

@Vanery maşallah, elinize sağlık. Güle güle kullanın. Ses kalitesi hakkında fikir vermek için bir öncesi / sonrası mukayese videosu koysaydınız keşke..

Hazır elin değmişken banada  yapalım mı? B)  

Öncelikle elinize sağlık, sabır gerektiren ve zor bir şiçilik.

İzolasyon için kullandığınız ürünün marka ve modeli nedir?
Kapı içlerine de (sanırım sadece koparlör yuvasından ulaşılabiliyor, gerisi kapalı sac görünüyor) izolasyon yaptınız mı?
Kapıların çizimlerine ulaşmaya çalıştım ama interntte bulamadım. Bulabilsem model çıkartıp izolasyon malzemesini tek parça kalıp gibi kesmeyi düşünüyorum.
Kapı için bituself kullandım ve hem camın arka tarafındaki tarafa hemde iç tarafa yani çift kat yaptım ve arabada son ses kıyamet koparken dışarıdan ses pek de duyulmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=2615]Vanery[/mention]Güzel çalışma yapmışsınız elinize sağlık. Bu işin bir de videosu olsaydı izlemeye doyamazdık heralde.birkaç sorum olacak standart ses sistemi kullanıyorm ama yüksek seste kapılarda titreşim oluyor sizdeki gibi yalıtım yapsam hazır sökülmüşkende sadece kapılara dyaudio hoparlör bulup taksam nasıl olur?
İzolasyon tabiyki iyi bir ses almana yardımcı olur ama ses kalitesini arttırmaz. Hoparlörleri değiştirseniz bile ses amfi den gelmediği için değişen birşey olmaz. Bu sistem birlikte çalışırsa güzel oluyor yoksa arkaya sadece basa taksam yada amfi takayım ama hoparlörler aynı kalsın gibi fantastik fikirleri hayata geçirirseniz verimli bir ses alamazsınız.

Elinize sağlık güle güle kullanın ,şimdi ne müzik dinlenir içinde onun.Bu sistemin şartı discover pro  sahibi olmak sanırım :)

Tek kelimeyle müthiş bi retrofit emeğinize sağlık.Şimdi müzik dinlemek ayrı keyif olur

[mention=3153]forjust1day[/mention]  7.5 da ki composition media uygun mudur bu sistem için hocam?
Bu cihazların birçok modeli var. Parça numarasını vermeden birşey söylemek zor.

Geri
Üst Alt